Simpla Błotniki ADHD SDL 27,5"-29" komplet czarne - tytan Uniwersalny

ID produktu: 13819336

Komplet błotników ADHD SDL składa się z przedniego i tylnego elementu, co zapewnia kompleksową ochronę przed błotem i wodą podczas jazdy na rowerze.

Możliwość niezależnego zakładania przedniej lub tylnej części błotnika zwiększa funkcjonalność, pozwalając na dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Zatrzaskowy adapter SPEEDclick umożliwia szybki montaż, co ułatwia zakładanie i demontowanie błotników bez użycia dodatkowych narzędzi.

Odblaskowy element błotnika zwiększa widoczność rowerzysty w warunkach słabego oświetlenia, co podnosi bezpieczeństwo podczas jazdy po zmroku.

Elastyczne tworzywo zastosowane w konstrukcji obniża masę błotników do 399 g, co wpływa na komfort jazdy i łatwość manewrowania rowerem.

Uniwersalne mocowanie w zakresie od 18 do 36 mm sprawia, że błotniki pasują do różnych typów rowerów, co czyni je wszechstronnym rozwiązaniem.

Błotniki ADHD SDL 27,5"-29" – Idealne rozwiązanie dla każdego rowerzysty

Błotniki ADHD SDL to nowoczesny zestaw, który obejmuje zarówno przedni, jak i tylny błotnik, doskonały dla rowerów z kołami o rozmiarze od 26" do 29". Dzięki swojej funkcjonalności, te błotniki stanowią świetny wybór dla każdego pasjonata jazdy na rowerze, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Błotniki ADHD SDL 27,5

Nowoczesna dzielona konstrukcja błotników

Dzięki dzielonej konstrukcji, użytkownik ma możliwość samodzielnego zakładania przedniej lub tylnej części błotnika. To innowacyjne rozwiązanie zwiększa elastyczność użytkowania i pozwala na dostosowanie błotników do indywidualnych potrzeb rowerzysty.

Nowoczesna dzielona konstrukcja błotników

Szybki montaż dzięki adapterowi SPEEDclick

Błotniki ADHD SDL są wyposażone w zatrzaskowy adapter SPEEDclick, który umożliwia szybki i łatwy montaż. Wystarczy wkręcić adapter do trzonu widelca, co pozwala na błyskawiczne przygotowanie roweru do jazdy.

Szybki montaż dzięki adapterowi SPEEDclick

Uniwersalność montażu – pasują do różnych typów rowerów

Te błotniki charakteryzują się uniwersalnym mocowaniem, które umożliwia instalację w zakresie od 18 do 36 mm. Dzięki temu, błotniki ADHD SDL są kompatybilne z różnymi typami rowerów, co czyni je wszechstronnym rozwiązaniem dla każdego rowerzysty.

Uniwersalność montażu – pasują do różnych typów rowerów

Wysoka jakość materiałów – tworzywo sztuczne PP, PA, TPE

Błotniki wykonane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, takich jak PP, PA i TPE, co zapewnia im trwałość oraz estetyczny wygląd. Elastyczne materiały obniżają masę błotników, co wpływa na komfort jazdy.

Zwiększona widoczność i bezpieczeństwo dzięki odblaskowym elementom

Bezpieczeństwo podczas jazdy jest kluczowe, dlatego błotniki ADHD SDL zostały wyposażone w odblaskowy element, który zwiększa widoczność rowerzysty w warunkach słabego oświetlenia. To istotny atut, który może przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa na drodze.

Specyfikacja techniczna błotników ADHD SDL 27,5"-29"

  • Waga: 399 g
  • Kolor: Wielokolorowe
  • Materiał: Tworzywo sztuczne – PP, PA, TPE
  • Mocowanie: Trzon widelca, sztyca siodła
  • Rozmiar koła: 26”-29”
  • Rodzaj: Komplet
  • Marka: Simpla
  • Model: Adhd Short

Przygotuj się na swoją następną przygodę z naszymi błotnikami ADHD SDL, które zapewnią Ci komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy!

Produkt
MarkaSimpla
EAN5902578464657
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Specjalista Morele |22:31
Cześć!
Simpla Błotniki ADHD SDL 27,5"-29" komplet czarne - tytan Uniwersalny możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

129
(129 zł/1 szt.)