
Shimano Tarcza hamulcowa Shimano SM-RT10 160mm CenterLock
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy

Tarcza hamulcowa Shimano SM-RT10 160mm, CenterLock
Tarcza hamulcowa z grupy Tourney TX. Wykonana w całości ze stali.
Przeznaczona do rekreacji i mniej wymagających użytkowników.
Współpracuje tylko i wyłącznie z okładzinami żywicznymi.
Mocowana jest na wielowypust piasty tzw. Centerlock i dokręcana pierścieniem centralnym.
W zestawie z tarczą znajdziemy pierścień mocujący, który dokręcimy kluczem do osi suportu Hollowtech II.
Najważniejsze cechy produktu:
Producent: Shimano
Model: SM-RT10
Kod producenta: ASMRT10S2
Mocowanie: CenterLock (śruba pozwala na zastosowanie piasty z osią przelotową E-THRU, montaż i demontaż za pomocą klucza do osi suportu Hollowtech II)
Kompatybilne okładziny: żywiczne
Średnica: 160 mm
Średnia waga produktu: 199 g (wraz z pierścieniem)
Zastosowane technologie Shimano:
SYSTEM MOCOWANIA TARCZY HAMULCOWEJ CENTERLOCK
(Center Lock)
System mocowania tarczy CENTER LOCK ułatwia montaż tarczy przy użyciu wypustkowego mocowania oraz pierścienia blokującego. System mocowania z pierścieniem blokującym redukuje czas pracy przy rowerze poprzez skrócenie czasu poświęconego na montaż i demontaż. Dodatkowo, bezpieczne mocowanie poprzez wypusty zwiększa precyzję i sztywność jednocześnie poprawiając skuteczność hamowania.

Pliki do pobrania:
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00