Segregatory
Do koszyka

Segregator Leitz 180° Active Wow dźwigniowy A4 82mm niebieski (11060036)

ID produktu: 1466303
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Kolor:
  • niebieski
  • pomarańczowy
  • różowy
  • turkusowy
  • zielony
Szerokość grzbietu:
  • 50mm
  • 82mm
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Wykonany z lekkiego polipropylenu/polifoamu, niezwykle trwały, okładka z wytłoczonym wzorem

Przykuwający wzrok geometryczny wzór odzwierciedli Twój styl WOW.

Opatentowany, precyzyjny mechanizm 180° umożliwiający o 50% szersze otwarcie i o 20% szybsze segregowanie dokumentów

Atrakcyjne, elastyczne zamknięcie zabezpiecza dokumenty podczas przenoszenia

Wewnętrzna kieszeń na dokumenty, CD i wizytówki

Zaokrąglony grzbiet i uchwyt na długopis ułatwiają użytkowanie podczas podróży

Szerokość grzbietu: 82 mm. Mieści 500 kartek A4 (80 gsm)

5 lat gwarancji na mechanizm

 

Dane techniczne:

  • Kolor Niebieski
  • Wymiary 82 x 318 x 312
  • Typ Polifoam o grubości 2,8 mm
  • Waga 0,51

Specyfikacja techniczna

Rodzaj
dźwigniowy
Format
A4
Szerokość grzbietu
82mm
Kolor
niebieski
Seria
180° Active Wow

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Canon papier Photo Plus Semi-glossy SG201 A6 (1686B015AA) 50 ark, iBOX Finch Pro (IMOHM301), InLine Toslink - Toslink 20m czarny (89920A), VivoLink Jack 3.5mm - Jack 3.5mm 30m czarny (PROMJ30), MicroConnect Patchcord światłowdowy ST/UPC-SC/UPC, 62.5/125 OM1, 1m (FIB120001), MicroConnect D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA) 5m czarny (MONGG5FB), B-Tech Uchwyt ścienny do 65'' (BTV520/B), Lexton HDMI - HDMI 1.5m niebieski (RTV002585), Faber-Castell Zakreślacz czerwony, Thermaltake Blok wodny Pacific W4 RGB CPU (CL-W139-CU00SW-A), 4World D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA) 3m czarny (04688), Unimet Klip do segregacji uchylny 25L czarny (POJ KLIP25SC), Huawei Mate S bulk 2620 mAh, Berlinger Haus BerlingerHaus Burgundy Metallic Line elektrinis prieskonių malūnėlis, Yenkee YMS 1015RD (45010821)