Secura RELSEC10 - rękawice elektroizolacyjne 10
ID produktu: 11897290
RELSEC10
  • Odporne na oddziaływanie termiczne łuku elektrycznego.
  • Napięcie probiercze przemienne, wartość skuteczna 10 kV.
  • Maksymalne przemienne napięcie pracy, wartość skuteczna 7,5 kV.
  • Przeznaczone są do stosowania wyłącznie do celów elektrycznych jako podstawowy sprzęt ochrony osobistej do prac pod napięciem do 1 kV lub jako dodatkowy sprzęt ochronny przy napięciu wyższym od 1 kV.