
Secura Półmaska na dymy spawalnicze i lutownicze SECURA 3000 silikonowa P3-A
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Półmaska SECURA 3000 silikonowa z filtrami P3 R-A
Zestaw składa się z:
Zastosowanie
Chroni układ oddechowy przed pyłami, dymami i mgłami. Użycie dużych, owalnych I "dwustronnych" filtrów z efektem tryboelektrycznym, pozwala na uzyskanie wysokiej skuteczności przy niskich oporach oddychania i wysokiej chłonności pyłowej, zwiększając komfort oddychania. Kształt filtrów minimalizuje ograniczenie pola widzenia. Filtry te charakteryzują się skutecznością klasy P3 i niskimi oporami oddychania natomiast włóknina węglowa pozwala na zatrzymywanie niechcianych zapachów.
Może być stosowania do ochrony dróg oddechowych podczas lutowania i spawania ale doskonale sprawdzi się także np. wśród hodowców gołębi, przy uprawach boczniaków itp
Zalecenia i ograniczenia w stosowaniu
Atesty / Normy
Norma EN 143:2000
Waga do wysyłki: 0.5 kg
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu