Okulary 3D (4)

Okulary 3D

(4)
Dostępność w Netpunkcie/Czas wysyłki
Wybierz
Odbierz teraz w Netpunkcie
Kraków, Aleja Pokoju 78
Warszawa-Ursynów,Al KEN 83/U7
Warszawa-Białołęka, Modlińska 176
Łódź-Bałuty, Żurawia 3/5
Warszawa-Cen, Al Jerozolimske56C
Kraków-Presto, Mogilska 97
Kraków, Wadowicka 6/9 Buma
Wysyłka
natychmiastowa
w 1 dzień roboczy
do 2 dni roboczych
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Okulary 3D Acer Okulary 3D do projektórów białe (MC.JFZ11.00B)

Okulary 3D Acer Okulary 3D do projektórów białe (MC.JFZ11.00B)

ID produktu: 699667
CECHY PRODUKTU
Rozmiar: Uniwersalny
Typ soczewki: Aktywna
Pokaż więcej
Okulary 3D BenQ Okulary 3D do projektorów czarne - (5J.J9H25.001)

Okulary 3D BenQ Okulary 3D do projektorów czarne - (5J.J9H25.001)

ID produktu: 705845
CECHY PRODUKTU
Czas pracy [h]: 30
Rozmiar: Uniwersalny
Typ soczewki: Aktywna
Pokaż więcej
Okulary 3D Sweex Virtual Reality  z obiektywem ustawianym w 4 kierunkac   (SWVR200)
Okulary 3D HTC HTC Vive BasicStation - 99HAFS005-00

Jakie okulary 3D wybrać?

Technologia 3D cieszy się sporą popularnością, zwłaszcza wśród osób lubujących się w różnego rodzaju nowinkach. Materiały nakręcone w ten sposób pozwalają dotrzeć zupełnie inną głębię i zasmakować w niespotykanej dotąd jakości filmowej i gamingowej. Żeby jednak możliwe stało się korzystanie z tej technologii, potrzebne są odpowiednie okulary trójwymiarowe. W sklepie Morele.net znaleźć można modele różnego rodzaju, dzięki czemu swoje produkty znajdą zarówno posiadacze odpowiednich telewizorów, jak i komputerów czy też urządzeń mobilnych. Decydując się na poszczególne okulary, warto sprawdzić ich wymiary (powinny zapewniać stabilne ułożenie na głowie), a także maksymalną żywotność baterii (dotyczy okularów aktywnych). Oferowane urządzenia są w stanie działać bez przerwy nawet kilka dni. Istotnymi kryteriami wyboru są również: materiał, z którego zostały wykonane okulary, obsługiwana temperatura pracy, zaimplementowane technologie, zamontowane złącza oraz ewentualne dodatki.

Okulary 3D - aktywne czy pasywne

Dostępne w sklepie Morele.net okulary są zróżnicowane także pod względem typu zamontowanej soczewki. Okulary 3D aktywne są wyposażone w akumulator – generuje on napięcie pozwalające na operowanie przesłonami, które migają w sposób naprzemienny. Pozwala to na wygenerowanie wysokiej jakości obrazu trójwymiarowego.
Okulary 3D pasywne wyróżniają się natomiast lżejszą budową, są bowiem pozbawione baterii. Za generowanie obrazu odpowiada podpięte do nich urządzenie (telewizor lub smartfon). Wszystko to sprawia, że tego typu okulary są bardzo atrakcyjne pod względem cenowym.

Okulary 3D - do czego?

Ze względu na szeroką ofertę produktową, a także zaawansowanie technologiczne, oferowane w sklepie Morele.net okulary mogą być wykorzystywane na wiele różnych sposobów. Co ważne, są one kompatybilne z różnymi urządzeniami. Zakupić można między innymi okulary 3D do telewizora – pozwolą one na oglądanie wielu filmów stworzonych zgodnie z tą technologią. Dzięki nim pokój może zamienić się w salę kinową z prawdziwego zdarzenia.
W kategorii modeli pasywnych dominują okulary 3D do smartfona. Urządzenia te wyróżniają się powiększoną obudową, w której umieszczany jest telefon. Okulary gwarantują obsługę wielu gier 3D, oglądanie filmów, a także obsługę ciekawych aplikacji.
Osobną kategorię tworzą okulary 3D do komputera. Są to sprzęty typowo filmowe, jednak zakupić można również specjalne modele gamingowe. Obsługują one kilkaset gier w doskonałej płynności obrazu (dojść może nawet do 120 klatek na sekundę). Pozwalają odkryć zupełnie nowe doznania gamingowe.