
Rojeco Smycz automatyczna LED Rojeco 5m (pomarańczowo-biała)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Smycz automatyczna LED Rojeco o długości 5 m w kolorze pomarańczowo-białym to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli psów, którzy priorytetowo traktują bezpieczeństwo podczas wieczornych spacerów. Dzięki solidnej konstrukcji, smycz jest odporna na uszkodzenia i nie plącze się, co zapewnia wygodę użytkowania. Ergonomiczny uchwyt wykonany z antypoślizgowego materiału TPR gwarantuje pewny chwyt, nawet w trudnych warunkach.

Wbudowana latarka LED w smyczy Rojeco znacząco poprawia widoczność na drodze, co pozwala na łatwiejsze dostrzeganie przeszkód w otoczeniu. Dzięki temu zarówno właściciel, jak i jego pupil mogą czuć się bezpieczniej podczas wieczornych spacerów.

Smycz Rojeco została wyposażona w dwustronny pierścień świetlny RGB, który umożliwia bezpieczne wyprowadzanie pupila w ciemności. Użytkownik ma do wyboru pięć kolorów podświetlenia, co zwiększa widoczność i bezpieczeństwo w trudnych warunkach oświetleniowych.

Obsługa smyczy jest niezwykle prosta dzięki praktycznemu przyciskowi, który pozwala na włączanie i wyłączanie latarki LED oraz podświetlenia RGB. Dodatkowo, użytkownik może łatwo kontrolować długość smyczy za pomocą przełącznika, co zwiększa komfort korzystania z produktu.

Zamów teraz, aby cieszyć się najlepszą wydajnością i bezpieczeństwem podczas spacerów z pupilem! Smycz automatyczna LED Rojeco to znakomity wybór dla każdego właściciela psa, dostępna już dziś na Morele!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00