Rebel Dodatek do gry Dixit 3: Podróże

ID produktu: 784819
Zobacz produkty podobne
(17)
Zapytaj społeczności 0 pytań
Wariant:
 • Standard
 • Odyseja
 • 2: Przygody
 • 3: Podróże
 • 4: Początki
 • 5: Marzenia
 • 6: Wspomnienia
 • 7: Wizje
 • 8: Harmonia
 • 9: Edycja Jubileuszowa
 • 10: Zwierciadła
Wersja:
 • Dodatek do gry
 • Gra planszowa
Opis
Specyfikacja
Opinie (156)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje i usługi

Rodzinka przy planszy

Spędzanie czasu razem z rodziną jest niezwykle ważne w celu zacieśniania więzi, poznawania siebie wzajemnie i wyrażania uczuć. Jest na to wiele sposobów, a granie w gry planszowe to tylko jedno z nich. Planszówki mają to do siebie, że dostarczają wiele rozrywki i niezwykle wciągają - nie tylko starszych ale i młodszych graczy, a do tego wymagają więcej aktywności i komunikacji niż np. wspólne oglądanie filmów. Gry familijne są uniwersalnymi grami, stworzonymi właśnie po to, aby zadowolić jak najszersze grono odbiorców - tych bardziej jak i mniej doświadczonych graczy, dzieci, dorosłych, starszych.

.

WYJĄTKOWA GRA, KTÓRA CIĘ ZASKOCZY!
 


Gra towarzyska - Dodatek Dixit 3: Podróże

 • Gra odpowiednia dla dzieci powyżej 8 roku życia
 • Liczba graczy od 3 do 6
 • Dodatek do gry Dixit lub Dixit Odyssey
 • Produkt z polskiej dystrybucjiDodatek Dixit 3: Podróże - świetna zabawa dla każdego!


Daj znów ponieść się wyobraźni i wyrusz na poszukiwanie nowych skojarzeń. Przy pomocy nowych kart Wasze rozgrywki w Dixit będą jeszcze ciekawsze.
 
Dixit 3 to 81 nowych, świetnie narysowanych kart, utrzymanych w klimacie magicznego snu. Nowym ilustratorem został Clément Lefevre - ceniony francuski grafik i autor książek dla dzieci oraz młodzieży, rysujący dla wielu renomowanych wydawców. Karty te można łączyć ze wszystkimi edycjami i dodatkami do gry Dixit.
 
Dixit to gra skojarzeń, której niezwykła oprawa graficzna, proste zasady oraz nieograniczona niczym wyobraźnia tworzą nowy wymiar rozrywki.


Na czym to polega?

Każdy gracz w swojej turze staje się bajarzem. Wybiera spośród swoich 6 obrazków jeden i wymyśla do niego skojarzenie. Zdanie może być pojedynczym słowem, dźwiękiem, cytatem - nie ma tu ograniczeń, można nawet coś zaśpiewać! Następnie pozostali gracze wybierają spośród swoich kart taką, która ich zdaniem najlepiej pasuje do hasła bajarza i kładą zakrytą na stole. Bajarz przetasowuje wszystkie te karty, łącznie ze swoją i układa je na stole, odkrywając. Gracze (poza bajarzem) w tajemnicy głosują, która karta jest tą kartą, do której bajarz wymyślał skojarzenie. Kiedy wszyscy dokonają wyboru, rozpoczyna się przyznawanie punktów.
 
Jeśli nikt nie zgadnie, która karta należała do bajarza, bo jego skojarzenie było zbyt abstrakcyjne, to nie otrzymuje on żadnych punktów, a nagradzani są pozostali gracze. Podobnie jeśli wszystkie głosy wskażą kartę bajarza – to znaczy, że skojarzenie było za proste, albo zbyt dosłowne. W innych kombinacjach przydzielane są punkty i uwaga, jeśli którykolwiek z graczy zagłosuje na zagraną przez Ciebie kartę, bo zagrałeś coś co jego zdaniem lepiej pasowało do skojarzenia to dostajesz bonusowe punkty!
 
Warto więc sprytnie zagrywać karty, próbując zmylić innych graczy, jednocześnie zachowując te, do których mamy ciekawe skojarzenie i czekając z ich zagraniem do momentu, aż przyjdzie Twoja kolej.
 
Pamiętaj, że jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów!
 
Autorem gry jest Jean Louis Roubira, lekarz pracujący w szpitalu w Poitiers z młodymi pacjentami przeżywającymi trudności w środowisku szkolnym i poza nim. Po kilku rozgrywkach w Dixit zaobserwowano u nich znaczną poprawę formułowanych wypowiedzi oraz relacji z innymi ludźmi. Gra może służyć również jako narzędzie pedagogiczne i terapeutyczne.

 

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Dixit.


REBEL - oryginalne i niezwykle trwałe
 • Produkt w pełni oryginalny - polska edycja
 • Zwiększona odporność na ścieranie nadruków
 • Ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia materiały 

Zawartość zestawu
 • 81 nowych karty
 • 3 karty promocyjne z Dixit Journey
   

 

Dixit 3: Podróże. Dodatek do gry Dixit lub Dixit Odyssey. Daj znów ponieść się wyobraźni i wyrusz na poszukiwanie nowych skojarzeń. Przy pomocy nowych kart Wasze rozgrywki w Dixit będą jeszcze ciekawsze. Dixit 3 to 84 nowe, świetnie narysowane karty, utrzymane w klimacie magicznego snu. Nowym ilustratorem został Clément Lefevre ceniony francuski grafik i autor książek dla dzieci oraz młodzieży, rysujący dla wielu renomowanych wydawców. Karty te można łączyć ze wszystkimi edycjami i dodatkami do gry Dixit. Dixit to gra skojarzeń, której niezwykła oprawa graficzna, proste zasady oraz nieograniczona niczym wyobraźnia tworzą nowy wymiar rozrywki. Na czym to polega? Każdy gracz w swojej turze staje się bajarzem. Wybiera spośród swoich 6 obrazków jeden i wymyśla do niego skojarzenie. Zdanie może być pojedynczym słowem, dźwiękiem, cytatem nie ma tu ograniczeń, można nawet coś zaśpiewać! Następnie pozostali gracze wybierają spośród swoich kart taką, która ich zdaniem najlepiej pasuje do hasła bajarza i kładą zakrytą na stole. Bajarz przetasowuje wszystkie te karty, łącznie ze swoją i układa je na stole, odkrywając. Gracze (poza bajarzem) w tajemnicy głosują, która karta jest tą kartą, do której bajarz wymyślał skojarzenie. Kiedy wszyscy dokonają wyboru, rozpoczyna się przyznawanie punktów. Jeśli nikt nie zgadnie, która karta należała do bajarza, bo jego skojarzenie było zbyt abstrakcyjne, to nie otrzymuje on żadnych punktów, a nagradzani są pozostali gracze. Podobnie jeśli wszystkie głosy wskażą kartę bajarza – to znaczy, że skojarzenie było za proste, albo zbyt dosłowne. W innych kombinacjach przydzielane są punkty i uwaga, jeśli którykolwiek z graczy zagłosuje na zagraną przez Ciebie kartę, bo zagrałeś coś co jego zdaniem lepiej pasowało do skojarzenia to dostajesz bonusowe punkty! Warto więc sprytnie zagrywać karty, próbując zmylić innych graczy, jednocześnie zachowując te, do których mamy ciekawe skojarzenie i czekając z ich zagraniem do momentu, aż przyjdzie Twoja kolej. Pamiętaj, że jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów! Autorem gry jest Jean Louis Roubira, lekarz pracujący w szpitalu w Poitiers z młodymi pacjentami przeżywającymi trudności w środowisku szkolnym i poza nim. Po kilku rozgrywkach w Dixit zaobserwowano u nich znaczną poprawę formułowanych wypowiedzi oraz relacji z innymi ludźmi. Gra może służyć również jako narzędzie pedagogiczne i terapeutyczne.

Rozwiń opis
Wyróżnione przez eksperta
 • Maksymalna liczba graczy 6
 • Minimalna liczba graczy 3
 • Minimalny wiek gracza 8 lat
 • Rodzaj Rodzinne
 • Wersja Dodatek do gry
Produkt
Producent Rebel
Kod producenta 24584
EAN 3558380024637
Informacje podstawowe
Rodzaj Rodzinne
Wersja Dodatek do gry
Minimalny wiek gracza 8 lat
Minimalna liczba graczy 3
Maksymalna liczba graczy 6
Przybliżony czas rozgrywki 30 min.
Wersja językowa Polska
5/5
(17)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Rebel Gra planszowa Dixit

Świetna gra towarzyska. Pięknie wydana. Nigdy się nie nudzi. Można ją wszędzie ze sobą zabrać. Można dokupić kolejne części (karty) Cudowna zabawa z przyjaciółmi i z rodziną, kreatywna, pobudzająca umysł, rozwijająca. Dopasowujesz do obrazka na karcie hasło (np. przysłowie, tytuł filmu, książki, piosenki) i mówisz je innym graczom, nie pokazując im swojej karty. Wówczas oni, pośród swoich kart muszą znaleźć taką, której obrazek najbardziej pasuje do podanego przez ciebie hasła. Wybrane karty wszystkich graczy odwrócone rozkładamy na stole, mieszamy i odkrywamy. Teraz najlepsze! - wszyscy gracze, oprócz ciebie, próbują odgadnąć, która karta jest twoja. Zadziwiające jak wiele jest interpretacji a dzięki temu jeszcze więcej wspaniałej zabawy. Polecam!!!
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Rebel Dodatek do gry Dixit 7: Wizje

Ładne karty... dla mnie "środek" stawki dodatków.
Ale ogólnie bez wątpienie polecam bo warto uzupełnić kolekcję.
Jakość do której wydawca nas przyzwyczaił bez zmian na plus.

Złocenia: nie do końca pasują... sa takie sztuczne na grafikach :P
Ale cóż... edycja limitowana :D Oczywiście w niczym one nie przeszkadzają.

Ps. pudełka dodatków niepraktyczne jak zwykle. Jeśli wrzucimy karty w koszulki te się nie mieszczą. Do tego 3/4 pudła puste co zajmuje dużo miejsca. Acz po prostu warto znaleźć odpowiednie pudełka (np. na art. spożywcze gdzie będziemy trzymać karty:)
 • ZALETY:
 • + wykonanie
 • + Dixit :)
 • WADY:
 • - Czepiając się:
 • - złocenia
 • - pudełko duże i nie praktyczne
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Dzień dobry. Czy nie chciałby Pan odsprzedać gry ze złoceniami? Ja mam niestety dodruk bez złoceń☹️
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Rebel Gra planszowa Dixit Odyseja

Świetna gra dla ludzi z wyobraźnią. Nawet mój 7-letni syn doskonale sobie z nią radził. Może służyć do gry bez dodatkowych kart, ale opakowanie posiada przegródki na uzupełniające zestawy, co jest bardzo wygodne. Plansza jest przeznaczona dla większej ilości graczy, ale jeśli gramy w mniejszym gronie, wolę używać tej z podstawowej wersji. Przyznaję, że po wielu rozgrywkach karty już nie są taką niespodzianką jak na początku, ale wciąż zabawa jest całkiem fajna.
 • ZALETY:
 • + świetne
 • + wieloznaczne ilustracje
 • + pobudza wyobraźnię
 • + dobra jakość produktu
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Rebel Dodatek do gry Dixit 5: Marzenia

Jeden ze słabszych dodatków (ale jest to subiektywna opinia, znam osoby chwalące go:)). Mniejsza szczegółowość kart, płaskie grafiki, skupione na jednym elemencie.
Jeśli jest się fanem i tak warto nabyć (ale wcześniej polecam choćby Dixit 6:))
Jakość kart jak zwykle bardzo dobra (polecam mimo wszystko "wrzucić" w koszulki dedykowane do gry - parę firm robi je).

Oczywiście tutaj także mamy karty, które zachwycają i jestem zadowolony z "nabytku" :)
 • ZALETY:
 • + jakość
 • + Dixit:)
 • WADY:
 • - monotematyczne karty
 • - brak dużej ilości szczegółów
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Rebel Gra planszowa Dixit

Gra pobudzająca wyobrażnię. Dobra dla dużych i małych. Idealnie nadaje się na przyjęcia. Częścią zabawy jest odgadnięcie sposobu myślenia innych graczy. Polecam
 • ZALETY:
 • + piękne ilustracje
 • + możliwość dokupienia nowych kart
 • + można łatwo grę przystosować dla większej ilości graczy, czyniąc ją ciekawszą
 • + w zależności od grona graczy zmieniają się skojarzenia, co dodaje świerzości i sprawia, że gra się nie nudzi
 • WADY:
 • -jedynym minusem jest liczba osób potrzebna do gry (najlepiej grać w 4 osoby lub więcej)
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Rebel Gra planszowa Dixit Odyseja

Świetna gra zarówno na spotkanie ze znajomymi jak i z rodziną. Dzięki licznym dodatkom zyskuje olbrzymią regrywalność.
Uwaga, powstające w trakcie gry skojarzenia mogą powodować wydzielanie się dużej liczby endorfin i salwy śmiechu. ;)
 • ZALETY:
 • + Duża liczba graczy mogących brać udział (12).
 • + Wiele dodatków do gry.
 • + Rozwija wyobraźnię i pozwala lepiej poznać pozostałych graczy.
 • + Piękne grafiki.
 • WADY:
 • - Dopiero przy liczbie graczy 5+ daje najwięcej radości.
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Rebel Gra planszowa Dixit

Gra dla grupy powyżej 3 osób (wariant 2-osobowy też jest, ale gorzej funkcjonuje). Zabawa polega na rozwijaniu skojarzeń, na podstawie dość abstrakcyjnych obrazków
 • ZALETY:
 • + ogromna regrywalność,
 • + gra od 3-6 osób,
 • + pięknie wykonane ilustracje,
 • + możliwość nabycia dodatków,
 • + solidnie wykonany tor punktacji, kartoników z numerkami.
 • WADY:
 • - przewracające się króliczki na torze punktów (króliczki są pionkami)
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Rebel Dodatek do gry Dixit 4: Początki

Świetne ilustracje, wspaniale urozmaicają grę. Różnorodność kart pozwala na wiele niepowtarzalnych rozgrywek z niesamowita ilością skojarzeń! Idealnie nadaję się do urozmaicenia gry o karty w innym klimacie(posiadam dodatki 3 oraz 6, także 4 to zupełnie inny wachlarz skojarzeń).
 • ZALETY:
 • + fenomenalne ilustracje
 • + świetnie urozmaica podstawę
 • + gra dla każdego
 • + pobudza kreatywność
 • WADY:
 • - BRAK!
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Rebel Dodatek do gry Dixit 6: Wspomnienia

Jak dla mnie NAJLEPSZY zestaw kart do Dixit`a!
Baśniowy klimat, masa szczegółów na kartach, niesamowite wyczucie grafika, dużo nawiązań do rożnych sfer życia i kultur (mamy i elementy popkulturowe i daleki wschód... a ilość i kierunek skierowań zależny już tylko od fantazji grających!). .
 • ZALETY:
 • + baśniowe i różnorodne grafiki
 • + b.dużo szczegółów
 • + jak zwykle jakość
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Rebel Gra planszowa Dixit Odyseja

Rewelacyjna gra dla całej rodziny oraz jak najbardziej na imprezy. Świetny wybór jako wyjściowy Dixit, mamy 12 króliczków, plansze z punktacją, pozostaje tylko dokupić dodatki w celu urozmaicenia rozgrywek :)
 • ZALETY:
 • + Rozwija wyobraźnie, niesamowite skojarzenia, masa śmiechu. Im więcej dodatków, tym większa różnorodność, zwłaszcza jeśli często gramy :)
 • WADY:
 • - BRAK!
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Rebel Dodatek do gry Dixit 5: Marzenia

Dodatkowe karty podkupiłam do wersji podstawowej. Pozwala na rozszerzenie skojarzeń i pobudza dodatkowo wyobraźnię. Chyba jedne z najpiękniejszych rysunków na kartach. Pozwalają na użycie jednej karty do kilku różnych skojarzeń co czasami narrator wykorzystuje na swoją korzyść i wyprowadza graczy w pole. :-)
 • ZALETY:
 • + piękne rysunki
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Rebel Gra planszowa Dixit Odyseja

Świetna gra dla całego spektrum wiekowego - nie napiszę, że dla rodziny, bo u nas grali wszyscy - 13 letni jubilat z kolegami, a potem z równym zapałem dorośli.
Znam obie wersje, obie super, jednak ta ma przewagę "liczebną" - może grać 12 osób. Jeśli ktoś lubi kwadratowe duże plansze do gry, polecam tę drugą wersję.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Rebel Gra planszowa Dixit Odyseja

Dixit sprawdza się jako gra imprezowa. Dla osób z poczuciem humoru, wyobraźnią i umiejętnością skojarzeń. Karty bogate w szczegóły nasuwają wiele skojarzeń- ważne, żeby innym ( ale nie wszystkim) też się kojarzyły z tym co Tobie. Proste reguły do wytłumaczenia w parę minut.
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Rebel Gra planszowa Dixit

Wspaniała gra dla dzieci i dorosłych, pobudza wyobraźnię, pozwala lepiej się poznać i świetnie spędzić czas. Gra jest bardzo ładnie, solidnie wykonana, zdecydowanie polecam.
 • ZALETY:
 • + solidność
 • + wysoka grywalność
 • + inspirujące karty
 • + pobudza wyobraźnię
 • + dla dzieci i dorosłych
 • + dla rodziny
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Rebel Dodatek do gry Dixit 6: Wspomnienia

Piękne ilustracje, wspaniale urozmaicają podstawę, niesamowity klimat. Różnorodność kart pozwala na wiele niepowtarzalnych rozgrywek z niesamowita ilością skojarzeń!
 • ZALETY:
 • + fenomenalne ilustracje
 • + świetnie urozmaica podstawę
 • + gra dla każdego
 • + pobudza kreatywność
 • WADY:
 • - BRAK!
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Piękne ilustracje, wspaniale urozmaicają podstawę, niesamowity klimat. Różnorodność kart pozwala na wiele niepowtarzalnych rozgrywek z niesamowita ilością skojarzeń!
 • ZALETY:
 • + fenomenalne ilustracje
 • + świetnie urozmaica podstawę
 • + gra dla każdego
 • + pobudza kreatywność
 • WADY:
 • - BRAK!
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Super dodatek. Jeden z moich ulubionych.
Niesamowite grafiki z głębia i perspektywą. Dość "mroczne" karty (na plus).
Pasuje stylistycznie do Dixit: Odysei.
 • ZALETY:
 • + niesamowite grafiki (głębia perspektywy, wykonanie)
 • + klimat
 • + wykonanie (jakość kart jak w każdej części)
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Rebel Gra planszowa Dixit

REWELACJA!!!!! Gra pozwala na rozwinięcie wyobraźni oraz pozwala super spędzić czas z rodziną i znajomymi. Dobra zabawa murowana.
 • ZALETY:
 • + pięknie namaowane karty
 • + różnorodna tematyka kart pozwala na rowinięcie wyobraźni
 • + wspólnie spędzony czas z rodziną
 • WADY:
 • - żadnych
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Rebel Gra planszowa Dixit

Bardzo łatwa do nauczenia się, regrywalna, i ciekawa. Można powiedzieć, że sprawdza jak dobrze zna się z innymi graczami. Dobrze jest mieć przynajmniej 4 osoby. Idealna na luźne spotkania/imprezy.
 • ZALETY:
 • + Fajna
 • + Regrywalna
 • + Zasady banalne do nauki
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem

Opinia pochodzi z modelu: Rebel Gra planszowa Dixit

Bardzo fajna gra na imprezy, szczególnie na większą liczbę graczy. Duża regrywalność.
 • ZALETY:
 • + Szybka rozgrywka 45-60 minut
 • + Przy kreatywnych pomysłach dużo smiechu
 • + Dobra cena
 • + Regrywalność
 • WADY:
 • - Najlepiej grać minumum w 4 osoby
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(156)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od  , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD   DO  
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD  
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 14:12
Cześć!
Rebel Dodatek do gry Dixit 3: Podróże możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

73,99 zł
Do koszyka