Ramki fotograficzne
Do koszyka

Ramka Hama Madrid 13x18 (31765)

Biały
ID produktu: 760634
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Rozmiar zdjęcia [cm]:
  • 9x13
  • 10x15
  • 13x18
  • 20x28
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

  • Kolor: Biały
  • Rozmiar obrazu 9x13 cm
  • Temat: Neutralny
  • Materiał: Plastik

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
31765
EAN
4007249317650
Informacje podstawowe
Ramka
Kolor
Biały
Rozmiar ramki [cm]
13x18
Rozmiar zdjęcia [cm]
9x13
Liczba zdjęć
1
Materiał
Plastik
Podstawka
Nie

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Wsparcie serwisowe: https://pl.hama.com/serwis
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Grand Spinacz trójkątny T31, 100 szt., Herma Etykiety odklejalne Movables A4, kwadratowe, białe, papier matowy, 600 szt (10108), Auerswald COMFORTEL 3600 IP (90362), Hama JOY, One For All uniwersalny uchwyt do TV 13-40" (WM 2211), GoPro GP ANTI-FOG INSERTS NEW - AHDAF-302, Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 3m (54077), Clatronic Frezarka do paznokci fioletowa (NPS 3657), Western Digital My Cloud EX2 Ultra 6TB (WDBVBZ0060JCH-EESN), Gemfan Śmigła Glass Fiber Nylon 6 Blade 5x4 (PMGN5040-6G), Intel 280 GB 2.5'' PCI-E x4 Gen3 NVMe (SSDPE21D280GASX 962751), Starpak Worek szkolny na ramię Wysokość Zosia fioletowy (SOF 00 18), Fiskars do naleśników Hard Face Hardtec Superior 22cm , Tech-Protect Pasek Smooth do GARMIN FENIX 3/5X/3HR (26MM), MSI GF63 8RC-040XPL 8 GB RAM/ 120 GB SSD/ Windows 10 Pro PL, AKELLA Abandon Ship Steam CD Key