
RAM Hewlett Packard (HP) 8GB DDR4 SODIMM memory module 3200MHz
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Moduł pamięci RAM Hewlett Packard (HP) o pojemności 8GB i częstotliwości 3200MHz to znakomity wybór dla użytkowników laptopów, którzy pragną uzyskać wysoką wydajność oraz niezawodność. Dzięki nowoczesnej technologii DDR4, ten moduł pamięci zapewnia błyskawiczny transfer danych, co przekłada się na lepszą wydajność systemu oraz płynniejsze działanie aplikacji.

Pamięć SODIMM to standard stosowany w laptopach, co czyni ją idealnym rozwiązaniem dla użytkowników mobilnych. Dzięki kompaktowym wymiarom, moduł ten łatwo mieści się w obudowach laptopów, zapewniając jednocześnie wysoką wydajność i stabilność działania.
Moduł pamięci ma kompaktowe wymiary, co ułatwia jego instalację w laptopach. Oto szczegóły dotyczące wymiarów:
Pliki do pobrania:
Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00