Radia

Radio Sony Red (XDRS41DR.EU8)

ID produktu: 1410429
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj radia: Cyfrowe z syntezą PLL
  • System fonii: Mono
  • Zegar: tak
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

Bezpośrednie przyciski pamięci

Przełączaj się z łatwością między ulubionymi stacjami przy użyciu pięciu bezpośrednich przycisków pamięci DAB i pięciu bezpośrednich przycisków pamięci FM.

Wyświetlacz LCD

Możliwość odczytu stacji i informacji o audycji na 5-wierszowym wyświetlaczu LCD.

Timer z funkcją budzika i wyłącznika czasowego

Ustaw funkcje wyłączenia radioodbiornika lub włączenia budzika tak, aby dopasować je do swojego rytmu dnia.

   

Zasilanie z baterii/sieci energetycznej

Słuchaj bezprzewodowo z czterema bateriami AA1lub podłącz radio do prądu za pomocą dołączonego zasilacza sieciowego.

   

Specyfikacja

Czerwony
Cyfrowe z syntezą PLL
DAB
DAB+
FM

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 382 462
Opis:
Infolinia Sony – natychmiastowa pomoc i porada: 801 382 462 Wsparcie serwisowe i gwarancja: http://services.sony.pl/support/pl/warranty
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Fellowes podstawa pod monitor i-Spire (9311102), Expression toner KHL-312Q / CE312A (yellow), Gembird CAT 6 Patchcord FTP CU Szary 2m (PP6-LSZHCU-2M), RivaCase Spiegelreflex 7440 (PS) - (6901801074402), Panasonic KV-S1065C-U, Lynx CS Patchcord światłowodowy, 50/125, OM3, LC-ST, 2m (DPX-50-LC/ST-OM3-2), Logo zestaw 2 w 1, na tablet, smartphone, 6ml sprey z mikrofibrą, DoggyDolly Płaszczyk z kokardą, różowy, rozmiar -M 28-30cm/41-43cm, MicroConnect DisplayPort - DisplayPort, 1, Czarny (DP-MMG-100V1.4), Diversa Skała Ażur S-3, MicroLamp zamiennik do NEC, 350W (ML12521), Sencor Regulowany uchwyt SLIM do TV 30"-50'' z zamkiem STELL (SHO 2040), Lexmark Toner 75B20C0 (Black), Digitus HDMI - HDMI, 40, Czarny (AK-330105-400-S), Philips Żarówka LED P45 E14 5,5W (929001253731), Sencor SONICZNA (SOC 1101RD), 2x3 Tablica EspritMT + Projektor Epson EB680 - 5 lat gwarancji ! , Mercury Goospery ETUI JELLY CASE MERCURY LG V10 MIĘTA, nemo Etui Rubber Z2 Mini Niebieskie