
Qoltec Zastaw 4 Taśm 3D do wytłaczarki DYMO Omega 9mm*3m 4 kolory samoprzylepna
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Zestaw czterech taśm 3D do wytłaczarki DYMO Omega to znakomite narzędzie dla tych, którzy pragną wprowadzić ład w swoim otoczeniu. Dzięki swojej funkcjonalności i estetycznemu wyglądowi, te taśmy stanowią doskonałe rozwiązanie do organizacji przestrzeni w biurze, warsztacie czy w domu.

Taśmy te wyróżniają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz promieniowanie UV, co czyni je idealnymi do użytku w różnych warunkach. Ich wodoodporność zapewnia długotrwałe użytkowanie, niezależnie od miejsca zastosowania.

Ręczne wytłaczanie etykiet przy użyciu kolorowych taśm sprawia, że organizacja staje się prawdziwą przyjemnością. Taśmy dostępne w czterech kolorach – czarnym, czerwonym, niebieskim i żółtym – umożliwiają łatwe i eleganckie oznaczanie szafek, półek, segregatorów czy narzędzi, dodając nowoczesny akcent do każdego pomieszczenia.

Każda taśma ma szerokość 9 mm i długość 3 m, co pozwala na tworzenie trwałych etykiet na różnych powierzchniach, takich jak plastik, papier, szkło, metal czy drewno. Dzięki temu, możesz łatwo dostosować etykiety do swoich indywidualnych potrzeb.

Zamów już teraz, aby cieszyć się doskonałą organizacją przestrzeni! Idealne dla Twoich potrzeb – dostępne już dziś na Morele!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu