Kable teleinformatyczne

Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC simplex SM 9/125 G652D 1m (54281)

Nie dotyczy
ID produktu: 1205878
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Żółty
  • Typ kabla: Nie dotyczy
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Patchcord jednomodowy światłowodowy SC/APC - SC/APC.


Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych.
LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów.

Specyfikacja

Żółty
Typ kabla
Nie dotyczy
Patchcord światłowodowy
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Skink Folia Comfort do GoClever Quantum 2 400 (2szt), Hama Żelowy, Hybrid Gel Grip Creative Pen 1900, Złoty (1900), Hama ALBUM TRISTAN (99002331), FRANCODEX Witaminy na proste dzioby ptaków 15 ml, Hama Essential HS 300 czarne (0053982), Trixie PIELUCHY DLA PSA12szt/op, M, Dr Seidel FLAWITOL 60tabl. DOROSŁY PIES, HAM STAK TUNEL WARZYWNO-ZIOŁOWY 25cm, Esselte A4 (17920), Maclean Pilot samokopiujący (MCE91), Guess Hardcase do Apple iPhone X złoty (GUHCPXIGLGO), TelForceOne Pokrowiec Smart Magnet do Huawei Y6 2018 czerwony (GSM034656), SPIGEN SGP Thin Fit Galaxy S9+, Canson Kalka kreślarska Canson 0,5x20m 90/95g rolka (200012126), Fujitsu SSD SATA 6G 240GB Read-Int. 3.5' H-P EP, nemo SLIM CASE ART SONY XZ, UAG UAG Monarch do iPhone XS Max czarny, Maclean Maclean MCTV-708 Przewód kabel HDMI-HDMI 5m v2.0 30AWG 4K 60Hz