
Przewód lgy 1 x 2,5 brązowy BLO-2796#
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Przewód elektryczny giętki LgY w kolorze brązowym o przekroju 1x2,5 mm² i długości 100 m to znakomity wybór do instalacji elektrycznych w suchych pomieszczeniach. Jego elastyczność oraz łatwość w układaniu sprawiają, że doskonale sprawdzi się w miejscach narażonych na drgania, co czyni go niezastąpionym elementem w każdym domu.

Przewód LgY charakteryzuje się brązowym kolorem oraz okrągłym kształtem, co ułatwia jego montaż w rurkach instalacyjnych. Wykonany z wielodrutowej żyły miedzianej, zapewnia doskonałe przewodnictwo elektryczne. Izolacja z polwinitu (PVC) chroni przewód przed uszkodzeniami mechanicznymi, co zwiększa jego trwałość oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Przewód LgY 1x2,5 mm² jest przeznaczony do różnorodnych zastosowań, w tym do obwodów sygnalizacyjnych oraz sterowniczych. Może być montowany zarówno na powierzchni, jak i w osadzeniu, co czyni go wszechstronnym rozwiązaniem w instalacjach elektrycznych.
Produkt spełnia normę PN-87/E-90054 oraz posiada certyfikat CE, co potwierdza jego wysoką jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki zastosowaniu miedzi jako materiału przewodzącego oraz solidnej izolacji, przewód LgY charakteryzuje się dużą trwałością i niezawodnością w codziennym użytkowaniu.

Przewód LgY 1x2,5 mm² obsługuje napięcie fazowe do 450 V oraz napięcie przewodowe do 750 V. Jego szeroki zakres temperatury pracy, od -25°C do +70°C, sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem do różnorodnych warunków instalacyjnych.

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00