
Prosperplast Sanki plastikowe z hamulcami niebieskie
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Ślizg służy dzieciom do zabawy na śniegu, ślizgania się i zjeżdżania. Solidne i precyzyjne wykonanie sprawia, że produkt wystarcza na dłużej. Ten produkt to doskonały wybór dla miłośników szalonych zabaw na śniegu.
Niewielkie sanki o świetnych właściwościach jezdnych. Hamulce pozwalają w prosty sposób kontrolować tor jazdy.
Parametry:
• Wymiary: długość 80 cm / szerokość 40 cm / wysokość: 11,5 cm
• Wysoka trwałość i jakość wykonania
• Ślizg zachowuje parametry nawet przy temperaturze -28°C
• Wykonany z elastycznego plastiku, dzięki czemu nawet przy ujemnych temperaturach nie uszkodzi się.
| Wymiary | długość 80 cm / szerokość 40 cm / wysokość: 11,5 cm |
| Materiał | z elastycznego plastiku, dzięki czemu nawet przy ujemnych temperaturach nie uszkodzą się |
| Kolor | niebieski |
| Inne cechy | wysoka trwałość i jakość wykonania, ślizg zachowuje parametry nawet przy temperaturze -28°C, hamulce pozwalają w prosty sposób kontrolować tor jazdy |
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00