
Port Designs Plecak/Trolley PORT DESIGNS 400708 YOSEMITE ECO
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na tablet; Kieszeń na dokumenty |
| Pasek na ramię | Nie |
| Elementy odblaskowe | Nie |
| Dedykowane płci | Unisex |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia |
| Materiały | PET pochodzący z recyklingu; PET |
| Miejsce na laptopa | Tak |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 40,6 cm (16") |
| Kieszeń/kieszenie na zamek błyskawiczny | Tak |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Objętość | 25 l |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Wysokość produktu | 410 mm |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Waga produktu | 2,56 kg |
| Gwarancja | Miesięcy: 24 |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00