Polux Lampa ogrodowa PINO słupek 45cm regulowana czarna 311597

ID produktu: 10225867
10726764.jpg

Lampa słupek ogrodowy PINO 45cm 304636 POLUX

ruchome źródło światła

Dekoracyjne oprawy oświetleniowe wykonane z aluminium. Źródło światła osłonięte jest mlecznym kloszem z PVC. Jako źródło światła stosuje się żarówkę tradycyjną lub żarówkę LED z trzonkiem GU10.

Połączenie klasyki z nowoczesnością sprawia, że te oprawy oświetleniowe mają uniwersalne zastosowanie, a wysokiej jakości materiały użyte przy ich produkcji zapewnią długą i bezawaryjną pracę. Doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych aranżacjach jak i w tradycyjnej, klasycznej zabudowie.

Konstrukcja oprawy i zastosowane materiały zapewniają wysoką odporność mechaniczną oraz odporność na wnikanie wody i pyłu.

10726764_1.png
10726764_2.jpg

Lampy te charakteryzują się szerokim zastosowaniem. Stosuje się je jako dekoracyjne oświetlenie wjazdów, wejść, ogrodów lub wnętrza budynku.

Produkt możesz umieścić w ogrodzie lub na działce – wprowadzi przyjemny nastrój podczas spotkań z rodziną oraz zapewni odpowiednie warunki do wypoczywania w ogrodzie wieczorną porą. Słupek w łatwy sposób zamocujesz do podłoża, w miejscu gdzie pozwoli Ci oświetlić np. podjazd.

  • marka produktu:POLUX
  • linia produktu:PINO
  • kod EAN produktu:5901508311597
  • index Sanico:311597
  • główny materiał produktu:stal
  • główny kolor produktu:czarny
  • wymiar produktu:160 x 110 x 440 mm
  • napięcie znamionowe produktu:220-240V~50/60Hz
  • moc znamionowa produktu:max 10W LED
  • wymienne źródło światła:Tak
  • trzonek:GU10
  • ilość trzonków w produkcie:1
  • stopień ochrony produktu:IP44
  • klasa ochronności produktu:I klasa
  • warunki pracy produktu:od - 20°C do + 45°C
  • minimalna odległość od oświatlanego przedmiotu:0,5m
  • klasa energetyczna produktu:Oprawa jest przystosowana do żarówek o klasach energetycznych: A++, A+, A
  • informacje:Oprawa sprzedawana jest bez źródła światła
10726764_3.jpg
Wyróżnione przez eksperta
  • Czujnik ruchu Bez czujnika ruchu
  • Rodzaj Wolnostojące
  • Stopień ochrony IP44
  • Zasilanie solarne Nie
Produkt
MarkaPolux
Kod producenta311597
Informacje podstawowe
RodzajWolnostojące
StylNowoczesny
KolorCzarny
Źródło światła w zestawieNie
Stopień ochronyIP44
Czujnik ruchuBez czujnika ruchu
Zasilanie solarneNie
Informacje dodatkowe
GU10
Długość [cm]16
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Sprzedawcy
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Specjalista Morele |08:58
Cześć!
Polux Lampa ogrodowa PINO słupek 45cm regulowana czarna 311597 możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

115,38 zł
(115,38 zł/1 szt.)