
GALD Półka Silver z 12 przyprawami brązowy połysk (12N4S)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Starannie wykonana półka kuchenna z wysokiej jakości drewna bukowego – certyfikat FSC. Drewno przyprawnika pokryte lakierami neutralnymi dla środowiska. Zawiera 12 szklanych słoiczków wypełnionych naturalnymi przyprawami i ziołami co zapewnia każdej przyprawie intensywność koloru i aromatu. Poręczne, szklane pojemniki z nazwą przyprawy ułatwiają korzystanie z przypraw i ziół, znacznie poprawiając komfort pracy w kuchni.
Przyprawnik dostępny jest w różnej gamie kolorystycznej drewna, co pozwala na wybór takiej półki, która idealnie skomponuje się z wnętrzem naszej kuchni.
Zestaw standard przypraw i ziół zawiera:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu