
Pojazd na akumulator Turbo-S Czarny PA.HL1518.CZ
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Specyfikacja | Pojazd Turbo-S Czarny |
Silnik
| 2 x 12V/16000RPM/30W |
Akumulator
| 2 x 6V/4,5Ah/20Hr |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak, |
| Start | Podświetlany włącznik, |
| Otwierane drzwi | Tak + blokada drzwi, |
| Uchwyt transportowy | Składana rączka z przodu oraz dodatkowe kółka z tyłu, |
| Siedzenie |
|
| Wymiary |
|
| Rozmiary Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 15,6 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 105,5 x 58,5 x 41 cm, |
| Waga Kartonu | 18,2 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 30 kg, |
| Prześwit | 8 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + zestaw montażowy, | |
| Ładowarka 12V/1000 mA, | |
| Pilot, | |
| Kabel Mini Jack. | |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu