
Pojazd Mercedes AMG GLA-45 Czarny
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Specyfikacja | Mercedes AMG GLA-45 |
| |
| 12V/4,5 Ah | |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory |
|
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak |
| Start | Włącznik z odgłosami silnika, |
| Siedzenie |
|
| Otwierane drzwi | Tak + blokada, |
| Uchwyt transportowy | Uchwyt z tyłu pojazdu + dodatkowe kółka |
| Wymiary |
|
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 11 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 100 x 49 x 30 cm, |
| Waga Kartonu | 13,5 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 30 kg, |
| Prześwit | 9 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka z diodą kontrolującą naładowanie baterii (12V1000mA), | |
| Pokrowiec, | |
| USB Pendrive z filmem instruktażowym, | |
| Kabel Mini Jack | |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00