
Podstawka chłodząca Blow Gamingowa podstawka chłodząca pod laptop BLOW Adrenaline VENTUS podświetlana
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy

Nowoczesna podkładka Gamingowa zapewnia optymalną temperaturę laptopa. Usuwając ciepło wytwarzane pod spodem notebooka, chłodzi go i obniża temperaturę pracy jego podzespołów. Odpowiednia temperatura komputera to dłuższa żywotność i lepsza wydajność, zadbaj o swój sprzęt już dziś!

Podświetlenie LED w kolorze czerwonym, które zostało zainstalowane w okolicy wentylatorów nadaje wyjątkowego charakteru i zwraca uwagę każdego, kto widzi nasz sprzęt przenośny.

W zestawie z podstawką chłodzącą znajduje się uchwyt na telefon który możemy podłączyć z dowolnej strony urządzenia. Dedykowany uchwyt obsłuży smartfony oraz tablety których wyświetlacz nie przekraczał 7 - 8" a jego grubość wynosiła mniej niż 13mm. Istnieje możliwość włożenia także urządzeń z większymi wyświetlaczami, nie mniej jednak trzeba uważać aby nie były zbyt ciężkie, tak aby sam uchwyt wytrzymał.

Dzięki 6 wbudowanym wentylatorom utrzymanie odpowiedniej temperatury komputera przenośnego jest znacznie łatwiejsze i może znacząco wydłużać czas jego eksploatacji. Naprawa takich podzespołów jak procesor, kartka graficzna czy układ zasilania często przewyższa wartość samego urządzenia dlatego warto zadbać o ich odpowiednią temperaturę pracy.
| Podświetlenie wentylatorów: | Czerwone |
| Średnica wentylatorów: | 6 x 6 cm |
| Wymiary podstawki: | 360 x 270 x 32mm |
| Nachylenie: | 6,5 - 40 stopni |
| Materiały: | Metal + tworzywo sztuczne |
| Stopnie regulacji obrotów wentylatorów: | 6 |
| Prędkość wentylatorów: | 2400 - 3600RPM |
| Hałas: | 25 - 28dBA |
| Zasilanie: | Port USB 5V |
| Długość przewodu: | 55 cm |
| Waga: | 760 g |
| Przepływ powietrza: | 63CFM |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00