Podkładki dla graczy
Do koszyka

Podkładka Trust Gaming GXT 755-T - M

ID produktu: 6064127
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość [mm]: 250
  • Kolor: Czarny
  • Materiał: Guma, Tkanina
  • Szerokość [mm]: 310
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

GXT 755-T 6 mm gruba podkładka pod mysz - M

Kto nie wie, że: stara podkładka pod mysz jest zużyta i musi przyjść nowa podkładka, ale ukochana mysz nie może prawidłowo poczuć powierzchni, a zwłaszcza w szybkich ruchach, dokładność gry pozostaje na torze. Rezultatem jest zazwyczaj zbyt szybka śmierć piksela cyfrowego ego w grze. 

Aby uzyskać optymalną wydajność i dokładność, wymagana jest idealna kombinacja myszy i podkładki pod mysz. Z podkładką pod mysz Trust Gaming GXT 755-T w wersji M-EditionProducent Trust pokazuje teraz dokładnie taką podkładkę pod mysz, która została dostrojona do wszystkich typów czujników. Czy to z piłką, czujnikiem optycznym, czy bieżącym skanowaniem laserowym - gracz ma doskonałą kontrolę w grze. Oczywiście podkładka jest bezpiecznie umieszczona na biurku za pomocą specjalnej gumowej powłoki i nie poślizguje się dziko nawet w gorączkowych sytuacjach. Przykładowy! 

Szczegóły techniczne:

  • Wymiary: 250 x 6 x 210 mm (szer. X wys. X gł.)
  • Materiał: tkanina, powłoka gumowa

Specyfikacja

Guma
Tkanina
Antypoślizgowy spód

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Delock HDMI Micro HDMI, 2m, Czarny (82664), Hama Ball L (4064), Lindy Patchcord, Cat.6, S/FTP, 3m, zielony (47750), NoName Nakładka Defender Card do iPhone 5/5s/5SE (GSM023979), Zolux Cushion szelki taśma 25mm - kol. czerwony, Kingston DDR4, 32GB, 2400MHz, ECC (KTD-PE424/32G), Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC simplex SM 9/125 G652D 0.5m (54323), Durable GRZBIET ZACIS. 3MM (2900-05), NoName Nakładka Żel do Samsung Galaxy S9 czarna (GSM034074), Green Cell 14.4V do Asus G75 G75V G75VW G75VX (AS74), Mercury Mercury Soft J330 J3 2017 czarny /black, Tarmo Prietaisas kurmiams ir pelėms baidyti Xpert, Astonish Astonish Shower Cleaner, 750 ml, Diverse DiscMail CD10 z okienkiem, Jura Wkład filtra CLARIS Smart - 1 szt, TelForceOne Nakładka Plating Soft Tpu Do Iphone 7 / Iphone 8, CHABA Poduszka owalna Comfort czerwona 79x71cm, Elite Bidon Elite Hygene Supercorsa przeźroczysty 750ml uniwersalny, Prism Xerox Toner Phaser 6020 (Yellow)