
PocketWizard MiniTT1 Nikon Transmitter (100453)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Umieszczony w sankach aparatu, dużo skuteczniejszy i pewniejszy od systemów na podczerwień, może być stosowany na odległościach kilkuset metrów bez jakiejkolwiek straty sygnału. Ponieważ działa w dwie strony, może służyć jako nadajnik, oraz odbiornik. Lampę można umieścić w każdym, nawet najbardziej niedostępnym miejscu i cieszyć się błyskiem bez plątających się kabli. Specjalnie zaprojektowany system ControlTL w czasie rzeczywistym przekazuje informacje z aparatu do lampy. Wszystkie zmiany są natychmiast rejestrowane i przeliczane. Praca wygląda tak samo jakby flash był zaczepiony prosto w sanki aparatu, z ta jednak różnicą, że może ona znajdować się nawet 100m dalej. Wszystkie zmiany ustawień mogą być sterowane z komputera dzięki złączom USB. problemu nie stanowi również wgranie nowego oprogramowania. Urządzenie obsługuje 20 kanałów pełnej kontroli TTL, bądź 32 klasyczne kanały manualnego wyzwalania, o zasięgu do 240m. Dodatkowym atutem jest technologia HyperSync, pozwalająca na synchronizację systemowych lamp nawet do 1/8000s, nadając swoistą trójwymiarowość zdjęć.
| Typ wyzwalacza | bezprzewodowe |
| Częstotliwość | 433 MHz |
| Kompatybilność | Nikon |
| Dystans | do 240 m w terenie |
| Ilość kanałów | 20 TTL/32 manual |
| Zasilanie | inne CR2450 3 V |
| Max. czas synchronizacji | 1/8000 s |
| Podłączenie | gwint 1/4" |
| Napięcie wejściowe | 3.3 V |
| Górne wejścia | gorąca stopka |
| Wymiary zewn. [szer. × głęb. × wys.] | 51 x 36 x 91 mm + antena |
| Antena | wewnętrzna |
| Waga | z bateriami: 65 g. bez baterii: 57 g. |
| Zakres temperatur działania | -15°C +50°C |
| Zakres temperatur przechowywania | -30°C +85°C |
Pliki do pobrania:
Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00