
Płyta grzewcza TCL PÅYTA INDUKCYJNA LIN 2 P. LI2H-180 Z wtyczką
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Płyta indukcyjna gwarantuje najszybsze i najbardziej efektywne rozgrzewanie zawartości garnka. Specjalnie przystosowane pola indukcyjne produkują ciepło tylko podczas bezpośredniego kontaktu z naczyniem. Płyty indukcyjne oddają jednakową temperaturę na całym obszarze garnka, dzięki czemu potrawa jest ugotowana lub wysmażona idealnie od każdej strony. Płaska i gładka powierzchnia płyty zapewnia wyjątkowy i nowoczesny wygląd, a co więcej jest bardzo prosta w czyszczeniu. Do użytkowania płyty indukcyjnej niezbędne są przystosowane do niej naczynia.

Funkcja łączenia pól grzewczych pozwala zwiększyć obszar oddawania ciepła do wielkości dwóch lub czasami więcej pól jednocześnie. Dzięki temu zostanie ułatwione gotowanie lub smażenie potraw w bardzo dużych naczyniach. Co więcej, funkcja ta umożliwia jednocześnie regulować temperaturę na obu polach, dzięki czemu nie spotkasz się z sytuacją, że Twoja potrawa z jednej strony będzie surowa, a z drugiej przypalona.

Wskaźnik ciepła resztkowego to bardzo przydatna funkcja wbudowana w płytę grzewczą. Informuje on o poziomie temperatury powierzchni płyty, chroniąc przed poparzeniami. Najczęściej stosowane wskaźniki zapalają specjalną diodę przy osiągnięciu temperatury progowej, zaś po zejściu poniżej niej, gaszą lampkę. Dzięki temu wiemy, że płyty można już dotknąć bezpiecznie ręką. Funkcja ta zwiększy zdecydowanie bezpieczeństwo użytkowania urządzenia.

| Specyfikacja | |
| Moc | 3200 W |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Sterowanie dotykowe | Tak |
| Napięcie wyjściowe AC | 220 - 240 V |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Duży |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1400 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1800 W |
| Liczba płytek elektrycznych | 2 stref(y) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy |
| Rodzaj urządzenia | Płyta grzejna |
| Pauza | Tak |
| Materiał obudowy | Szkło |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Prawy |
| Kształt strefy gotowania 2 | Prostokątny |
| Timer | Tak |
| Sterowanie dotykowe | Tak |
| Materiał płyty | Szkło ceramiczne |
| Kształt strefy gotowania 1 | Prostokątny |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Strefa gotowania 2 boost | 1200 W |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Wysokość produktu | 610 mm |
| Waga produktu | 7,8 kg |
| Szerokość produktu | 560 mm |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Szerokość | 440mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 630mm |
Pliki do pobrania: