
Płyta grzewcza TCL PÅYTA INDUKCYJNA LIN 2 P. LI2H-179 z wtyczką
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Płyta indukcyjna gwarantuje najszybsze i najbardziej efektywne rozgrzewanie zawartości garnka. Specjalnie przystosowane pola indukcyjne produkują ciepło tylko podczas bezpośredniego kontaktu z naczyniem. Płyty indukcyjne oddają jednakową temperaturę na całym obszarze garnka, dzięki czemu potrawa jest ugotowana lub wysmażona idealnie od każdej strony. Płaska i gładka powierzchnia płyty zapewnia wyjątkowy i nowoczesny wygląd, a co więcej jest bardzo prosta w czyszczeniu. Do użytkowania płyty indukcyjnej niezbędne są przystosowane do niej naczynia.

Wskaźnik ciepła resztkowego to bardzo przydatna funkcja wbudowana w płytę grzewczą. Informuje on o poziomie temperatury powierzchni płyty, chroniąc przed poparzeniami. Najczęściej stosowane wskaźniki zapalają specjalną diodę przy osiągnięciu temperatury progowej, zaś po zejściu poniżej niej, gaszą lampkę. Dzięki temu wiemy, że płyty można już dotknąć bezpiecznie ręką. Funkcja ta zwiększy zdecydowanie bezpieczeństwo użytkowania urządzenia.

| Specyfikacja | |
| Napięcie wyjściowe AC | 220 - 240 V |
| Sterowanie dotykowe | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Moc | 3200 W |
| Strefa gotowania 1 podwójny boost | 1800 W |
| Strefa gotowania 2 boost | 1200 W |
| Sterowanie dotykowe | Tak |
| Kształt strefy gotowania 1 | Prostokątny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy |
| Kształt strefy gotowania 2 | Prostokątny |
| Rodzaj urządzenia | Płyta grzejna |
| Pauza | Tak |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1400 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2000 W |
| Timer | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Szkło |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Duży |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Prawy |
| Materiał płyty | Szkło ceramiczne |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Liczba płytek elektrycznych | 2 stref(y) |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Wysokość produktu | 610 mm |
| Waga produktu | 7,8 kg |
| Szerokość produktu | 560 mm |
| Szerokość | 630mm |
| Długość | 440mm |
| Wysokość | 118mm |
Pliki do pobrania: