Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
 

Płyta grzewcza Bosch PKE645B17E

ID produktu: 570870
Zobacz produkty podobne
(4)
Zapytaj społeczności 0 pytań
 • Liczba pól grzewczych: 4
 • Moc całkowita: 6.6 kW
 • Napięcie zasilania: 1-fazowa (230V)
 • Rodzaj: Ceramiczne
 • Szerokość: 58.3 cm
Opis
Specyfikacja
Opinie (4)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

W centrum Twojej kuchni

Wybór płyty grzewczej do kuchni to ważny moment. To urządzenie będzie używane codziennie, powinno zatem być niezawodne i bezpieczne. Powinno też Ci się podobać i dyskretnie wkomponować się w wystrój Twojej kuchni. Płyta ceramiczna Bosch to urządzenie nowej generacji, spełniające najwyższe standardy i gotowe zadowolić najbardziej wymagających klientów. Jest elegancka, zaprojektowana ze smakiem, a przy tym niezawodna. Ale przede wszystkim sprawi, że gotowanie stanie się szybkie, łatwe i przyjemne. 

Wysoka jakość

Niemiecka firma na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klientów, dlatego od wielu lat dostarcza sprzęt najwyższej jakości, który znajduje uznanie na całym świecie. Nowoczesna technologia i prostota obsługi, znakomity, przemyślany projekt i solidne wykonanie, wreszcie materiały najwyższej jakości – to wizytówka niemieckiego producenta.

Energooszczędne gotowanie

Na płycie Bosch możesz gotować oszczędnie i ekologicznie. Wystarczy, że dobierzesz strefę grzewczą odpowiednią do wielkości garnka i ustawisz naczynie na środku, w ten sposób cała energia zostanie wykorzystana do podgrzania Twojej potrawy. Jeśli możesz, używaj garnków ze szklanymi pokrywkami, w ten sposób możesz widzieć to, co gotujesz, bez konieczności rozszczelnienia naczynia. Dzięki temu możesz skrócić czas gotowania. Producent sugeruje też wykorzystanie ciepła resztkowego. Wystarczy, że wyłączysz granie na 5 minut przed końcem gotowania. Nagrzane pole grzewcze dogotuje Twoją potrawę bez dodatkowej energii. Więcej pomocnych wskazówek dotyczących energooszczędnego gotowania znajdziesz w instrukcji obsługi płyty. Niemiecki producent poważnie podchodzi do zagadnień związanych z oszczędnością i ekologią.

Prosta obsługa

Czytelny i elegancki panel sterowania to Twoje centrum dowodzenia. Stąd masz dostęp do wszystkich funkcji urządzenia, tu są też wyświetlane informacje o stanie płyty. Przy ikonach oznaczających poszczególne pola grzewcze znajdują się wyraźne wyświetlacze, na których odczytasz ustawione stopnie mocy grzania. Dzięki czytelnym oznaczeniom szybko ustawisz timer i włączysz blokadę zabezpieczającą przed przypadkowym włączeniem. Ale przede wszystkim z łatwością wybierzesz pole grzewcze, ustawisz właściwy poziom grzania. Wyraźne podświetlenie poinformuje Cię, która część płyty jest aktualnie podgrzewana, a która, choć już wyłączona, zachowała jeszcze ciepło resztkowe. Specjalny wskaźnik poinformuje Cię czy takie pole jest wystarczająco ciepłe, by na przykład utrzymywać na nim potrawę w żądanej temperaturze.
Dla każdego pola możesz ustawić aż 9 stopni grzania. To oznacza, że do każdej potrawy, którą postanowisz ugotować, będziesz mógł precyzyjnie dobrać optymalną temperaturę i najlepszą intensywność grzania – to ważne, gotowanie przecież wymaga precyzji.

Zarządzaj czasem gotowania

Płyta jest wyposażona w precyzyjny timer. Dzięki niemu możesz dokładnie zaplanować czas gotowania, oddzielnie dla każdego pola. Oznacza to, że po nie musisz już dokładnie pilnować momentu, kiedy trzeba odstawić naczynie. Wystarczy, że wprowadzisz żądany czas gotowania, a potem możesz się zająć czymś innym. Urządzenie samo wyłączy wskazane pole po wykonaniu zadania, kiedy wszystko będzie gotowe.
Dzięki funkcji automatycznego wyłączania po dłuższym czasie bezczynności płyta sama przejdzie w stan spoczynku. To ważne, zarówno ze względu na bezpieczeństwo, jak i na oszczędzanie energii.

Bezpieczeństwo w kuchni

Panel dotykowy jest łatwy w obsłudze, ale też zabezpieczony przed przypadkowym włączeniem. Wystarczy, że przytrzymasz przez 4 sekundy symbol kluczyka, w ten sposób aktywujesz blokadę, i już bawiące się beztrosko dziecko nie włączy przypadkowo urządzenia. Warto pamiętać o tym przydatnym udogodnieniu.

Czyta kuchnia

Dzięki przemyślanemu projektowi i zastosowaniu materiałów wysokiej jakości bez trudu usuniesz wszystkie zabrudzenia. Po skończonym gotowaniu i wystudzeniu płyty wystarczy przetrzeć powierzchnię wilgotną szmatką i wytrzeć do sucha, w ten sposób unikniesz powstawania smug i zacieków. Najlepsze rezultaty uzyskasz stosując oryginalne preparaty do czyszczenia płyt grzewczych firmy Bosch

Dobry wybór

Dzięki przemyślanym funkcjom i prostej obsłudze płyta ceramiczna Bosch przypadnie do gustu zarówno początkującym adeptom sztuki kulinarnej, jak i doświadczonym kucharzom. Niemiecka jakość i solidność gwarantuje Ci wiele lat bezawaryjnej pracy tego urządzenia. Nowoczesne technologie pomogą Ci oszczędzać energię, a precyzyjne sterowanie pozwoli na dokładne zarządzanie procesem gotowania. Jeśli cenisz wysoką jakość, niezawodność i prostotę – to znaczy, że ta płyta jest dla Ciebie.

Wyróżnione przez eksperta
 • Liczba pól grzewczych 4
 • Moc całkowita 6.6 kW
 • Napięcie zasilania 1-fazowa (230V)
 • Rodzaj Ceramiczne
 • Szerokość 58.3 cm
Produkt
Producent Bosch
Kod producenta PKE645B17E
EAN 4242002724362
Informacje podstawowe
Model PKE645B17E
Kolor Czarny
Płyta
Liczba pól grzewczych 4
Rodzaj rusztu Nie dotyczy
Materiał Ceramika
Wykończenie Ramka
Dane techniczne
Moc całkowita 6.6 kW
Napięcie zasilania 1-fazowa (230V)
Pole Booster Nie
Pole typu Wok Nie
Zapalarka gazu Nie dotyczy
Timer Tak
Dane fizyczne
Wysokość 5.2 cm
Szerokość 58.3 cm
Głębokość 51.3 cm
4.5/5
(4)
75% osób poleca
ten produkt
5
50%
4
25%
3
25%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
dobry i solidny wyrób, ważne- można zasilać napięciem 1, 2 lub 3-fazowym (wytłoczone na spodzie obudowy przejrzyste rysunki), bezpieczne opakowanie transportowe
 • ZALETY:
 • + dobre wykonanie, czytelna obsługa, dowolność zasilania, dobra instrukcja, timery niezależne dla każdego pola grzejnego, szybkie nagrzewanie, dobrze słyszalny alarm timera
 • WADY:
 • - trzeba przyzwyczaić się do obsługi wszystkich pól grzejnych jednym zestawem sensorów dotykowych "plus/minus" i timer - moje Panie opanowały to w jedno popołudnie, ale w sytuacjach krytycznych nadal podnoszą garnek do góry ;-)
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Małe wyjaśnienie kwestii zasilania tego typu sprzętów, ponieważ nagminnie dochodzi do "pomieszania" pojęć w tym zakresie, najprawdopodobniej z powodu niezrozumienia czym są 3 fazy prądu...

Urządzenia domowe pobierające dużą moc elektryczną, a więc mocno obciążające zasilanie mieszkania, do którego według obowiązujących standardów doprowazone są 3 fazy, żeby nie doszło do przeciążenia którejś z fazy, należy zasilać z wszystkich 3-ech faz jednocześnie, tak jest najlepiej. Nie znaczy to, że jest to zasilanie prądem 3 fazowym, bo w rzeczywistości zasilamy takie urządzenie, prądem jedno fazowym, a więc o napięciu 230-240V, tylko że z 3-ech faz jednocześnie. Są to wtedy 3 osobne obwody utworzone z każdej fazy (L1, L2, L3) i neutralem (N) potocznie zwanym "zerem" Tak więc mamy zasilanie jednofazowe, tylko że potrójne...
Tak więc musząc zasilać urządzenie trzema fazami, nie znaczy to z automatu że zasilalanie jest trójfazowe.
Zasilanie trójfazowe natomiast jest wtedy, gdy obwody zostają utworzone przez połączenie 3-ech faz między sobą, a więc między fazami (L1, L2, L3 w tzw. "trójkąt"), i bez udziału wtedy neutrala (N), czyli przysłowiowego "0". Powstające przy takim układzie napięcie, ma wartość 400V, a wynika ono z przesuniętych fazowo względem siebie, o 120 stopni kątowych sinusoidalnych zmian wartości napięcia prądu. Stąd nazwa "faza" bo przesunięcie w fazie, i cała nazwa "prąd trójfazowy"...
Faktycznie część urządzeń domowech, jest zasilana prądem trójfazowym, choć powszechnie występuje ono tak narawdę w sprzętach profesjonalnych, w gastronomii, ze względu na potrzebę znacznie większych mocy. W domowym sprzęcie jest głównie jednofazowe 230V, co najwyżej z koniecznością doprowadzenia linii trójfazowej, by móc zasilić trzykrotnie jenofazowo...

podsumowując:

230-240V - zawsze jednofazowo (L do N)
Trójfazowo - zawsze 400V (L1, L2, L3 w układzie "trójkąt"),

I tylko tak !...
Opinia potwierdzona zakupem
Marka zobowiązuje! Doskonały wybór dla domów letniskowych (nie tylko), gdzie mamy tylko 220V!
 • ZALETY:
 • + programowany czas oddzielnie dla każdego pola grzejnego, można iść na grilla bez obawy o zniszczenie przygotowywanych potraw!
 • + Stalowa listwa zewnętrzna.
 • WADY:
 • - Oby ich nie było! tym bardziej, że to już kolejny mój produkt tej marki, jeśli chodzi o płyty grzejne, poprzednia "pracuje" już prawie 7 lat bez problemów!
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Płyta ładnie sie prezentuje i jest dość prosta w montażu. Na razie jestem z korzystania z niej zadowolona
 • ZALETY:
 • + Szybki montaż
 • + szybkie nagrzewanie
 • + ladny wygląd
 • WADY:
 • - Za krótki czas posiadania
 • - zeby jakieś wykryć
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Sterowanie dotykowe w tej płycie to jakaś porażka
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta (ograniczenie do użytku domowego)
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 191 534
Opis:
Niezawodna opieka serwisowa. Masz problem? Skontaktuj się z nami! Infolinia serwisowa czynna jest 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. 801 191 534 Gwarancja BOSCH: Elektronarzędzia i przyrządy pomiarowe profesjonalne z linii Bosch Niebieski mogą zostać objęte rozszerzoną 36-miesięczną gwarancją, pod warunkiem dokonania ich rejestracji na stronie internetowej www.bosch-gwarancja.pl w ciągu 30 dni od daty zakupu.
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(4)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od 39,99 zł, możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD 39,99 ZŁ DO 399 zł
Kurier Express
0 zł
od 19,99 zł
Kurier standard
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 14,99 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
od 9,99 zł
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD 399 zł
Kurier Express
0 zł
od 19,99 zł
Kurier standard
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 05:23
Cześć!
Płyta grzewcza Bosch PKE645B17E możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.