
Płyta główna Asus P5W
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Symbol producenta | P5W |
| Nazwa produktu | ASUS P5W, 975X, DualDDR2-800, SATA2, RAID, 2xGBLAN, FW, CF, ATX |
| Typ procesora | ? Celeron D |
| ? Celeron (Conroe-L) | |
| ? Pentium 4 Prescott | |
| ? Pentium D | |
| ? Pentium Extreme Edition | |
| ? Pentium E (Dual-Core) | |
| ? Core2 Duo | |
| ? Core2 Extreme | |
| ? Core2 Quad | |
| Typ gniazda procesora | LGA775 |
| Obsługa technologii Hyper-Threading | Tak |
| Liczba gniazd procesorów | 1 |
| Typ chipsetu | 975X |
| Częstotliwość szyny FSB | ? 1333 MHz |
| ? 1066 MHz | |
| ? 800 MHz | |
| Rodzaj pamięci | DDR2 |
| Typ pamięci | ? Non-ECC |
| ? ECC | |
| Liczba gniazd DDR2 | 4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | ? 800 MHz |
| ? 667 MHz | |
| ? 533 MHz | |
| Maksymalna wielkość pamięci | 8 GB |
| Wbudowany układ VGA | Nie |
| Wbudowany układ dźwiękowy | Realtek ALC882M |
| Układ LAN | Tak |
| Typ zintegrowanej karty sieciowej | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Bezprzewodowa karta sieciowa | Nie |
| Złącza PCI | 3 |
| Złącza PCI-E 16x | 2 |
| Złącza PCI-E 1x | 2 |
| Złącza USB 2.0 | 10 |
| Dodatkowe inforamcje o portach USB 2.0 | ? 4 x USB 2.0 (tylny panel) |
| ? 6 x USB 2.0 (opcja) | |
| Złącza FireWire (IEEE 1394) | 3 szt. |
| Dodatkowe inforamcje o portach FireWire (IEEE1394) | ? 1 x FireWire (IEEE 1394) [tylny panel] |
| ? 2 x FireWire (IEEE 1394) [opcja] | |
| Układ RAID | ? 5xSATA |
| ? 1xSATA+1xeSATA | |
| Maksymalna ilość urządzeń ATA | 4 szt. |
| Maksymalna ilość urządzeń Serial ATA | 7 szt. |
| Szybkość interfejsu dysków ATA | 133 MB/s |
| Szybkość interfejsu dysków Serial ATA | 300 MB/s |
| Cechy dodatkowe | ? CrossFire-Ready |
| ? 1 x złącze eSATAII 3.0 Gb/s | |
| ? Tryb CrossFire: PCI-E x8 + PCI-E x8 | |
| Format | ATX |
| Typ złącza zasilania ATX | 24-pin |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

