
Płyta główna Asus P5LD2-X/GBL
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Kod Producenta | P5LD2-X/GBL |
| Typ gniazda procesora | Socket - 775 |
| Obsługiwane procesory | Intel Socket 775 Core(TM)2 Duo/Pentium(R) D/Pentium(R) 4/Celeron D Processors Support Intel(R) next generation 45nm CPUIntel(R) Hyper-Threading Technology readySupport Enhanced Intel SpeedStep Technology (EIST) |
| Producent Chipsetu | Intel |
| Model Chipsetu | Intel 945GC / Intel ICH7 |
| Magistrala | 1333/1066/800/533 MHz *1333 is OC speed MHz |
| Ilość gniazd pamięci DDR II | 2 szt. |
| Obsługiwane typy pamięci | 2 x240-pin DIMM, Max. 4 GB, DDR2 667/533/400 Non-ECC,Un-buffered Memory Dual Channel memory architecture |
| Dwukanałowa obsługa pamięci | Tak |
| Maks. pojemność pamięci | 4 GB |
| Gniazdo PCI-Express x16 | 1 szt. |
| Gniazdo PCI-Express x1 | 2 szt. |
| Gniazdo AGR / AGI | Nie |
| Gniazdo PCI | 3 szt. |
| Obsługa SLI | Nie |
| Obsługa CrossFire | Nie |
| Zintegrowana karta graficzna | Brak |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | ALC662 High Definition Audio 6 -Channel S/PDIF out on back I/O portAudio Jack-detect Technology |
| Zintegrowana karta sieciowa | PCIe Gigabit LAN |
| Złącza IDE ATA | 1 szt. |
| Złącza Serial ATA 2 | 4 szt. |
| Gniazdo PS/2 | 2 szt. |
| Gniazdo COM | 1 szt. |
| Gniazdo LPT | 1 szt. |
| Gniazdo sieciowe RJ45 | 1 szt. |
| Złącza USB zewnętrzne | 4 szt. |
| Złącza USB wewnętrzne | 2 szt. |
| Gniazda audio analogowe | 6 szt. |
| Gniazda audio cyfrowe | 1 szt. |
| Gniazda zasilania | 1 x4-pin ATX 12V Power connector 24-pin EPS12V Power connector |
| Dodatkowe złącza wewnętrzne | zapraszamy na strone producenta |
| Standard | ATX |
| Wymiary (wys x szer) | 12 inch x7.2 inch ( 30.5 cm x18.3 cm ) mm |
| Zawartość opakowania | User's manual1 x Floppy disk drive cable 1 x SATA cable 1 x SATA power cable I/O Shield1 x UltraDMA 100/66 cable |
| Informacje dodatkowe | Manageability WOL by PME,WOR by PME, WOR by Ring |
| www | Link na stronę opisu technicznego |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

