
Płyta główna Asus P5K PREMIUM
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Chipset: | Intel P35 + ICH9R |
| Typ gniazda procesora: | Socket 775 |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Obsługiwane procesory: | Intel Core2 Extreme Core2 Quad Core2 Duo Intel Pentium Extreme Intel Pentium D Intel Pentium 4 Celeron D |
| FSB [MHz]: | 1333 / 1066 / 800 / 533 MHz |
| Rodzaj pamięci: | DDR2 1066/ 800 / 667 MHz |
| Ilość gniazd pamięci: | 4x DIMM |
| Max. obsługiwana pamięć [GB]: | 8 GB |
| Złącze AGP: | Brak |
| Złącza PCI Express: | 2 x PCI Express x16 2 x PCI Express x1 3 x PCI |
| Ilość złącz PCI: | 3 szt. |
| Złącza HDD: | 1 x ATA 6 x SATA2, RAID 0, 1, 5, JBOD 2 x eSATA, RAID 0, 1, JBOD |
| Zintegrowana karta graficzna: | Brak |
| Zintegrowana karta muzyczna: | 8 - kanałowa, ADI AD1988B, HD Audio Codec |
| Zintegrowana karta sieciowa: | 2 x Ethernet 10/100/1000 Mb/s Marvell 88E8056 Realtek RTL8100SC 1 x WiFi IEEE802.11b/g |
| Zintegrowany procesor: | Nie |
| Kontroler Raid: | tak (SATA RAID 0, 1, JBOD) |
| Ilość portów parallel / serial: | |
| Ilość portów PS/2: | 1 x PS/2 klawiatura |
| Porty USB: | |
| Port Firewire: | 2 x IEEE 1394a (FireWire) |
| Standard: | ATX |
| Wymiary płyty [mm]: | 30.5 x 24.4 cm |
| Dołączone akcesoria: | 6 x Kabel SATA 1 x Kabel ATA 1 x kabel zasilania SATA 1 x Kabel FDD 3 in 1 Q-connector 1 x WiFi-Ap Solo Antenna |
| Wersja [Box/Oem]: | BOX |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

