Płyty główne

Płyta główna Asus MAXIMUS VI HERO Intel Z87 (3xPCX/VGA/DZW/GLAN/SATA3/USB3/RAID/DDR3/SLI/CROSSFIRE)

Socket 1150 Intel Z87 DDR3 ATX
ID produktu: 593611
Zobacz produkty podobne
(13)
Zapytaj społeczności 0 pytań
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

 • Chipset płyty: Intel Z87
 • Gniazdo procesora: Socket 1150
 • Ilość slotów pamięci: 4
 • Standard pamięci: DDR3
 • Standard płyty: ATX
Opis
Specyfikacja
Opinie (13)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Opis produktu

ATX - popularny standard do uniwersalnych zastosowań

Płyta główna w pełnowymiarowym standardzie ATX pasuje do obudów komputerowych typu Full Tower oraz Midi Tower. Jej odpowiednio duże wymiary zapewniają sporo przestrzeni na wszelkie podzespoły, jak również na liczne gniazda rozszerzeń oraz sloty i złącza. To popularny wybór zarówno do komputerów biurowych, jak również domowych i dla graczy.

Ciesz się dźwiękiem najwyższej jakości dzięki SupremeFX

Dobre brzmienie muzyki i wierne odwzorowanie efektów dźwiękowych w filmach oraz grach zapewni chipset dźwiękowy SupremeFX, który zastosowano na tej płycie głównej. To zintegrowane rozwiązanie, które pozwoli zrezygnować z konieczności zakupu odrębnej karty dźwiękowej do komputera, a jednocześnie zagwarantuje wysoką jakość dźwięku. Chipset SupremeFX jest często stosowany na płytach głównych ze średniej oraz wyższej półki cenowej.

Pełnowymiarowe gniazdo PCI Express x16

Na tej płycie głównej znajduje się jedno gniazdo rozszerzeń PCI Express x16, do którego można podłączyć, na przykład, wydajny układ graficzny. To rozwiązanie, które sprawdzi się w większości konsumenckich, domowych i biurowych konfiguracji. Pojedyncze gniazdo PCI Express x16 jest obecne w wielu płytach głównych z różnych przedziałów cenowych.

Dwa pełnowymiarowe gniazda PCI Express x16

Na tej płycie głównej znajdują się dwa pełnowymiarowe gniazda rozszerzeń PCI Express x16, dzięki czemu możliwe będzie podłączenie do niej dwóch kart rozszerzeń, które wymagają zasilania z PCI Express x16. Planując wydajną konfigurację PC z dwoma wydajnymi kartami graficznymi, można zdecydować się właśnie na płytę główną z dwoma gniazdami rozszerzeń tego typu.

Karta sieciowa z jednym portem LAN 10/100/1000

Ten model płyty głównej wyposażono w zintegrowaną kartę sieciową 10/100/1000, dzięki czemu możliwe będzie korzystanie z szybkiego łącza internetowego 1 Gbit/s. Taką przepustowość oferują np. sieci osiedlowe. Ostateczna prędkość transmisji danych będzie zależała od parametrów sieci, ale maksymalnie będzie to właśnie 1 Gbit/s, gdyż jest to górna granica w przypadku tej karty sieciowej.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich danych z technologią RAID

Płytę główną wyposażono w kontroler Raid, dzięki czemu możliwe będzie stworzenie na niej macierzy Raid. To popularne rozwiązanie, które bywa wykorzystywane celem tworzenia kopii zapasowych i zabezpieczania danych, ale też po to, by połączone dyski oferowały większą przestrzeń wspólną i były odporniejsze na ewentualne awarie.

Obsługa Multi-GPU

Ten model płyty głównej to idealny wybór, jeśli planujesz konfigurację z więcej niż jednym układem graficznym. Płytę wyposażono w opcję łączenia kart, dzięki czemu zwiększysz wydajność graficzną swojego urządzenia.

Płyta główna ATX marki Asus oparta na chipsecie Intel Z87 z gniazdem dla procesora obsługującego Socket 1150. Obsługuje do 32 GB pamięci dwukanałowej DDR3 z szybkością przesyłania danych 3000(O.C.)/2933(O.C.)/2800(O.C.)/2666(O.C.)/2600(O.C.)/2500(O.C.)/2400(O.C.)/2200(O.C.)/2133(O.C.)/2000(O.C.)/1866(O.C.)/1800(O.C.)/1600/1333 MHz. Posiada zintegrowaną kartę dźwiękową, gigabitową kartę sieciową i wyjścia na monitor przez złącze HDMI. Płyta umożliwia podłączenie do 8 dysków SATA III z obsługą RAID.


ROG jeszcze bardziej przystępny! Maximus VI Hero to najnowsza seria płyt głównych z rodziny ROG. Wyróżnia się wysoką jakością, dużymi możliwościami przetaktowywania, funkcjami opracowanymi dla graczy takimi jak wizualizacja Sonic Radar, czy optymalizacja łączności sieciowej GameFirst II. Oprócz tego wyposażono ją w ekskluzywny, krystalicznie czysty dźwięk SupremeFX, słynne funkcje dynamicznej regulacji ustawień ROG oraz atrakcyjne czerwono-czarne logo marki. Ale to nie wszystko: poniżej znajdziesz więcej informacji! 

Republic of Gamers to zespół składający się z najlepszych. Oferujemy najlepiej skonstruowany, najszybszy i najbardziej innowacyjny sprzęt dla graczy. W Republic of Gamers litość jest oznaką słabości. Zawsze dotrzymujemy słowa i posiadamy doskonałe kompetencje. Jeśli uważasz, że do nas pasujesz, stań się częścią Republic of Gamers.

 


Uzbrój się w lepszy dźwięk i szybszą łączność sieciową

SupremeFX

Większe możliwości dzięki lepszej karcie dźwiękowej

Wyjątkowa dla ROG technologia to ekranowanie na wiele sposobów oraz kondensatory ELNA umożliwiające wytworzenie 8-kanałowego dźwięku HD o mocy, czystości i zakresie równym specjalizowanym kartom dźwiękowym. To pierwsze w historii rozwiązanie audio na płycie głównej oferujące parametry jak w sprzęcie audiofilskim, a jego zadaniem jest zrewolucjonizowanie sposobu, w jaki słyszysz gry, filmy, muzykę, a nawet inne osoby w komunikatorach. Odkryj zupełnie nowy wymiar doskonałego dźwięku i przygotuj się na rządy.  Ekranowanie SupremeFX: zapewnia dokładną separację sygnału analogowego od cyfrowego i znacznie zmniejsza wielostronne zakłócenia pochodzące z obwodów drukowanych i innych podzespołów.
Osłona przeciw zakłóceniom elektromagnetycznym: chroni układ audio HD przed zakłóceniami, gwarantując wysoką jakość dźwięku.
Wysokiej klasy kondensatory ELNA do audio wykonane w Japonii: zapewniają ciepły, naturalny i głęboki dźwięk o wyjątkowej czystości i jakości, doskonały do efektów w grach i multimediów.  
Kliknij poniżej, by dowiedzieć się więcej!

 

DTS Connect

Ulepszona jakość dźwięku

Aby w pełni wykorzystać możliwości dźwięku różnych formatów i poziomów jakości, DTS Connect łączy w sobie dwie technologie. DTS Neo:PC™ ulepsza jakość dźwięku z różnych źródeł (CD, MP3, WMA, radio internetowe) dostosowując je do standardu 7.1-kanałowego. Użytkownicy mogą następnie podłączyć swoje komputery do zestawów kina domowego.DTS Interactive koduje wielokanałowy strumień DTS na komputerze, następnie przesyła go do cyfrowego łącza audio (np. S/PDIF lub HDMI), które następnie przekazuje go do zewnętrznego dekodera.

Sonic Radar

Wizualizacja dźwięku podczas gry

Dedykowane dla gier FPS rozwiązanie Sonic Radar w dyskretny sposób pokazuje graczowi co robią jego przeciwnicy i koledzy z drużyny. Strzały, kroki i rozmowy są wyświetlane wraz z precyzyjną lokalizacją na nałożonym na ekran radarze. Posiada klawisz skrótu, który umożliwia wykrywanie określonych efektów dźwiękowych w grze. Intuicyjne ustawienia zapewniają większe możliwości:  Cztery fabryczne, optymalne tryby: trzy tryby oparte na najpopularniejszych grach FPS oraz jeden ogólny tryb do zastosowania w każdej sytuacji. 
Wykrywanie sześciu kluczowych efektów dźwiękowych: wizualizacja najważniejszych dźwięków pomaga w wykonaniu misji za każdym razem.

 

Intel® Ethernet

Szybsza łączność sieciowa!

Intel® Ethernet zapewnia większą przepustowość, niższe zużycie procesora i większą stabilność połączenia. Dla graczy oznacza to przewagę nad przeciwnikami oraz dużo większe możliwości w grze online.

GameFirst II

Mniejszy lag, więcej zwycięstw

Rozwiązanie ROG GameFirst II z technologią cFosTrafficShaping zapewnia wyższą wydajność połączeń sieciowych i zwiększoną kontrolę za pomocą intuicyjnego interfejsu. Posiada tryb EZ Mode przeznaczony dla początkujących użytkowników oraz tryb Advanced dla profesjonalistów. Niezależnie od tego, co komputer robi w tle, dążenie do zwycięstwa w grze zawsze stawiane jest na pierwszym miejscu dzięki 8-krotnie niższej latencji w porównaniu ze standardowym połączeniem Ethernet przy obsłudze dużego ruchu sieciowego. Niższa latencja to zdecydowanie korzyść dla fanów gier FPS: koniec z sytuacjami, gdy przegrywasz tylko dlatego, że ktoś wyprzedził Cię o kilka milisekund!

 

 

Extreme Engine Digi+ III

Lepsze zasilanie dzięki specjalnie opracowanym komponentom

W pełni cyfrowa architektura zapewnia najwyższą stabilność i precyzję procesora i pamięci dzięki dynamicznej regulacji prędkości. Komponenty zasilające również zostały ulepszone. Tranzystory NexFET zapewniają 90-procentową wydajność w normalnych warunkach pracy oraz wyższą wytrzymałość przy dwukrotnie mniejszych wymiarach, niż standardowe tranzystory. Ekskluzywne dławiki BlackWing pozostają chłodne przy natężeniu rzędu 60 amperów - temperatura niższa o 3-5°C i bardzo niewielka utrata mocy. Japońskie kondensatory 10K Black Metallic mogą pracować pięciokrotnie dłużej i wytrzymać o 20% wyższe temperatury w porównaniu ze standardowymi kondensatorami, dzięki czemu doskonale radzą sobie w ekstremalnych sytuacjach.. 


Najlepszy UEFI BIOS daje pełną kontrolę nad komputerem.

Nowa wersja UEFI BIOS

Najczęściej nagradzany w swoim segmencie

Nowy ROG UEFI BIOS posiada funkcję "Ostatnio modyfikowane", która zapisuje ostatnio wprowadzane zmiany. UEFI BIOS posiada wbudowane rozwiązanie do robienia notatek Quick Note, dzięki któremu użytkownik nigdy nie zapomni swojego pomysłu na tuning. Z pewnością jest to dużo lepsze rozwiązanie, niż łatwe do zgubienia kartki papieru! Nowy UEFI BIOS umożliwia tworzenie skrótów ułatwiających dostęp do ulubionych funkcji. Pozwala nawet na dostosowanie wielkości grafiki wyświetlającej się przy uruchamianiu komputera. Oprócz tego użytkownik może nadać indywidualne nazwy portom SATA, aby móc je łatwo identyfikować i oszczędzić tym samym czas przy definiowaniu kolejności urządzeń rozruchowych i innych ustawień. ROG Pulse - pulsujące logo ROG - pokazuje aktywność systemu. Oprócz tego płytę wyposażono w pomocne rozwiązanie SSD Secure Erase, które przywraca prędkość dysków SSD z poziomu BIOSu, bez potrzeby korzystania z potencjalnie mniej kompatybilnych narzędzi innych producentów. Kliknij zakładkę w górnym prawym rogu, aby dowiedzieć się więcej. 
Praktyczne wideo

SSD Secure Erase

Odzyskaj wydajność. Przywróć wysoką prędkość

Wydajność dysków SSD z czasem spada ze względu na nadpisywanie plików. ROG to pierwsza na świecie marka płyt głównych, która zintegrowała rozwiązanie SSD Secure Erase z UEFI BIOS, zapewniając tym lepszą kompatybilność i łatwość użycia. To najlepsza metoda całkowitego usuwania danych z dysków SSD w celu odzyskania utraconej wydajności i przywrócenia fabrycznej prędkości.

USB BIOS Flashback

Proste sprzętowe wgrywanie BIOSu

Sprzętowe rozwiązanie USB BIOS Flashback umożliwia użytkownikom wgrywanie nowych wersji UEFI BIOS nawet przy braku procesora, czy pamięci. Wystarczy podłączyć urządzenie magazynujące zawierające plik BIOS, wcisnąć przycisk BIOS Flashback i przytrzymać go przez 3 sekundy przy podłączonym zasilaniu. Bezproblemowa i wygodna aktualizacja!


SLI/CrossFire na życzenie

Po co wybierać, skoro można mieć oba?

SLI czy CrossFireX? Koniec z dylematem - dzięki płycie głównej ROG Maximus VI HERO możesz korzystać z obu trybów obsługujących kilka procesorów graficznych. Płyta wyposażona jest w technologię SLI/CrossFire on Demand obsługującą konfiguracje SLI i CrossFireX z czterema kartami graficznymi. Którąkolwiek drogę wybierzesz, ta płyta główna zapewni Ci grafikę najwyższych lotów.

Obsługa 4K Ultra HD

Rozdzielczość przyszłości

Rozdzielczość 4K Ultra HD 4096 x 2160 jest obsługiwana dzięki zintegrowanej karcie graficznej poprzez port HDMI lub DisplayPort. To czterokrotnie większa liczba pikseli, niż w dotychczas stosowanym standardzie 1080p (1920 x 1080). Oferuje niezwykle wyraźny, szczegółowy i realistyczny obraz.

PCI Express 3.0

PCI Express 3.0 wykorzystuje ulepszone szyfrowanie, które przekłada się na dwukrotnie szybsze działanie, niż PCI Express 2.0. Całkowita przepustowość złącza x16 osiąga 32GB/s, zapewniając niespotykaną prędkość przesyłania danych połączoną z wygodą dzięki pełnej kompatybilności wstecznej.


Ekskluzywne rozwiązania umożliwiają przełamanie granic systemu

SSD Secure Erase

Odzyskaj wydajność. Przywróć wysoką prędkość

Wydajność dysków SSD z czasem spada ze względu na nadpisywanie plików. ROG to pierwsza na świecie marka płyt głównych, która zintegrowała rozwiązanie SSD Secure Erase z UEFI BIOS, zapewniając tym lepszą kompatybilność i łatwość użycia. To najlepsza metoda całkowitego usuwania danych z dysków SSD w celu odzyskania utraconej wydajności i przywrócenia fabrycznej prędkości.

ROG RAMDisk

Nie marnuj RAMu: 20x szybsze niż dysk SSD!

ROG RAMDisk w prosty sposób zmienia pamięć RAM w tymczasowy dysk, który przyspiesza działanie systemu operacyjnego i redukuje czas ładowania. Może wykorzystać do 80% dostępnej pamięci systemowej, uzyskuje dostęp do plików bez przemieszczania ich, aby chronić integralność danych i zminimalizować możliwość przypadkowego uszkodzenia. Rozwiązanie tworzy specjalne węzły, które służą jako szybkie połączenia pomiędzy plikami, a pamięcią RAM. Wszystkie pliki są automatycznie zapisywane i przywracane do pierwotnej lokalizacji na dysku twardym kiedy komputer zostaje wyłączony, a następnie znów wracają do pamięci RAM gdy komputer zostanie uruchomiony.

AI Suite III

Jedno miejsce dla wszystkich nowatorskich funkcji ASUS-a

ASUS AI Suite III oferuje użytkownikom nowe możliwości dzięki przejrzystemu i atrakcyjnemu interfejsowi obsługującemu większe monitory. Łączy wszystkie ekskluzywne funkcje firmy ASUS w jeden łatwy w użyciu pakiet. Oferuje nadzór nad przetaktowywaniem, poborem energii, prędkością wentylatorów, napięciem i nad innymi parametrami. To uniwersalne rozwiązanie oferuje łatwy dostęp do różnorodnych funkcji bez potrzeby przełączania różnych aplikacji.

CPU Level Up

Przetaktowywanie nigdy nie było tak łatwe!

Natychmiastowe przyspieszenie systemu. Wystarczy wybrać automatyczny tuning procesora lub jeden z trzech poziomów prędkości, a płyta główna zajmie się resztą, aby zapewnić użytkownikowi ty, co najlepsze!

USB 3.0 BOOST (Obsługa UASP)

O 170% szybszy transfer, niż w tradycyjnym USB 3.0

Technologia ASUS USB 3.0 Boost obsługuje UASP (USB Attached SCSI Protocol), dla portó USB 3.0 w systemie Windows 8. Dzięki technologii USB 3.0 Boost urządzenie USB może ulec przyspieszeniu nawet do 170% przy już niezwykle szybkich transferach USB 3.0. Oprogramowanie firmy ASUS automatycznie przyspiesza prędkość transferu danych w kompatybilnych urządzeniach peryferyjnych USB 3.0 bez jakiejkolwiek ingerencji ze strony użytkownika.

 • Obsługa USB 3.0 UASP - natychmiastowy wzrost prędkości o 170%
 • Kompletne rozwiązanie USB 3.0 - zwiększonawydajność urządzeń USB w trybach Turbo i UASP
 • Prosta obsługa - automatyczne wykrywanie ustawień zapewnia najbardziej wydajne działanie
Praktyczne wideo

 

Topologia T drugiej generacji

Margines pełnego obciążenia OC 5%+ oraz 10%+ z jednym modułem DIMM

Aby umożliwić ekstremalne przetaktowanie pamięci przy pełnym obciążeniu, firma ASUS opracowała pierwszą na świecie topologię T drugiej generacji. Optymalizuje układ gniazd, minimalizując przy tym zakłócenia i odbicie sygnału, co z kolei przekłada się na zwiększone przetaktowywanie DRAM. Testy wykazały, że margines OC przy pełnym obciążeniu został zwiększony o około 5%, a przy konfiguracjach z jednym modułem pamięci DIMM - o 10%.


Technologia Dual Intelligent Processors 4 z czteroelementową optymalizacją 4-Way Optimization

Jedno kliknięcie, by uzyskać lepszą wydajność, efektywność, cyfrowe sterowanie zasilaniem, zmniejszony hałas i usprawnione chłodzenie.


Dynamiczne rozwiązanie na wiele scenariuszy

Znalezienie najlepszych ustawień peceta jest dla Ciebie wyzwaniem? Funkcja 4-Way Optimization automatycznie wykrywa najlepszą konfigurację dla Twojego systemu, opierając się na rzeczywistym użytkowaniu.

Sprawdzona wydajność

To rozwiązanie sprawia, że Twój PC jest doskonały do gier, rozrywki, produktywności i wszystkiego innego.

*Ręczne ustawienie w trybie Away
*Konfiguracja testowa: Gry - Intel LGA1150 i7-4770K | Z87-DELUXE | G.Skilll DDR3-2400 4GB x 2 Multimedia & Away - Intel LGA1150 i7-4770K | Z87-DELUXE | PATRIOT DDR3-1600 4GB x 2 | Corsair CCSD-F120GB3-BK 120GB

4 główne filary regulacji

 • Wydajność: uwolnij wydajność CPU/iGPU dzięki TPU
 • Efektywność: uzyskaj wyższą sprawność energetyczną całego systemu, zmniejszając pobór mocy i wyłączając dodatkowe kontrolery we/wy
 • Przodujące zasilanie cyfrowe: zarządzanie regulatorem napięcia wejściowego CPU w czasie rzeczywistym w DIGI+ Power Control
 • Dopasowana regulacja wentylatorów: szczegółowy nadzór każdego zainstalowanego wentylatora usprawnia chłodzenie i zmniejsza hałas dzięki narzędziu Fan Xpert 2


ROG - dodatkowa moc

Kaspersky® Anti-Virus

Program Kaspersky® Anti-Virus Personal oferuje pojedynczym użytkownikom i małym biurom najlepszą ochronę przed wirusami i programami szpiegującymi. Jest oparty na zaawansowanych technologiach antywirusowych. Wyposażony jest w silnik Kaspersky® Anti-Virus, który szczyci się bardzo wysoką skutecznością w wykrywaniu złośliwych programów.

DAEMON Tools Pro Standard

Prawdziwe narzędzie dla dysków optycznych i wirtualnych
DAEMON Tools Pro oferuje nieodzowną funkcję tworzenia kopii płyt CD, DVD i Blu-ray. Zamienia nośniki optyczne w dyski wirtualne i emuluje urządzenia odtwarzające te wirtualne kopie. DAEMON Tools Pro organizuje dane, muzykę, filmy i kolekcje zdjęć na PC, notebooku czy netbooku.

ROG CPU-Z

Zupełnie nowy wygląd CPU-Z
ROG CPU-Z to wersja programu dostosowana przez ROG i autoryzowana przez CPUID. Cechuje się tą samą funkcjonalnością i wiarygodnością, co oryginał, lecz ma unikatowy wygląd. Korzystaj z całkiem nowego oblicza ROG CPU-Z dla uzyskania wiernego raportu na temat CPU – i swojej wyjątkowości.

Mem TweakIt
Dynamiczna zmiana parametrów pracy pamięci, miernik efektywności DRAM

Po dokonaniu zmian ustawień DRAM w BIOSie system potrzebuje więcej czasu do ponownego uruchomienia. Koniec z problemami! Dzięki Mem TweakIt możliwe jest kontrolowanie ustawień DRAM w czasie rzeczywistym i wyświetlenie stopnia wydajności pamięci.


Funkcje procesora i chipsetu

Obsługa procesorów Intel® LGA1150 4-tej generacji Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Celeron®

Płyta główna obsługuje gniazdo LGA1150 dla procesorów czwartej generacji Core™ i7/i5/i3/Pentium®/Celeron®. Posiada zintegrowane kontrolery iGPU, pamięci i PCI Express, dzięki czemu obsługuje grafikę zintegrowaną z dedykowanymi chipsetami, dwukanałową (4 DIMM) pamięć DDR3 oraz 16 szyn PCI Express 3.0/2.0. Dzięki temu zapewnia najwyższą jakość grafiki. Procesory 4 generacji Core™ i7/i5/i3/Pentium®/Celeron® firmy Intel® są jednymi z najpotężniejszych i najbardziej energooszczędnych procesorów na świecie .

Chipset Intel® Z87 Express


Chipset Intel® Z87 Express obsługuje gniazdo 1150 dla procesorów 4 generacji Intel® Core™ i7/i5/i3/Pentium®/Celeron®. Poprawia wydajność poprzez zastosowanie połączeń typu punkt-punkt, co znacznie zwiększa przepustowość i stabilność. Dodatkowo, Z87 posiada 6 portów USB 3.0 oraz 6 portów SATA 6Gb/s, które zapewniają szybsze przenoszenie plików. Co więcej, chipset Intel® Z87 Express posiada funkcję iGPU, która pozwala użytkownikom na wykorzystanie możliwości najnowszych kart zintegrowanych firmy Intel..

Technologia Intel® Smart Response

Szybkość SSD z pojemnością HDD

Wykorzystuje szybki dysk SSD (minimum 18,6GB) do przechowywania często używanych danych. Kluczowe korzyści wynikające z zastosowania tej technologii to krótszy czas uruchamiania systemu oraz niższe zużycie energii dzięki eliminacji zbędnych obrotów dysku. Dzięki połączeniu wydajności SSD i pojemności dysków twardych, użytkownik może cieszyć się 6-krotnie szybszym działaniem w porównaniu z systemem, który korzysta jedynie ze zwykłego dysku twardego.

Technologia Intel® Smart Connect

Automatyczne odświeżanie aplikacji. Krótszy czas oczekiwania

Komputer stale aktualizuje wybrane aplikacje, nawet kiedy system jest w stanie czuwania. Dzięki temu użytkownicy dużo mniej czasu spędzają na czekaniu na aktualizacje i synchronizację, co przekłada się na wyższą wydajność pracy.

Technologia Intel® Rapid Start

Natychmiastowe przywracanie komputera ze stanu czuwania

Umożliwia uruchomienie komputera ze stanu hibernacji w ciągu kilku sekund. Zawartość pamięci zapisywana jest na dysk SSD, dzięki czemu komputer dużo szybciej "budzi się" przy jednoczesnym zachowaniu niskiego poboru energii.


RoHS

Green

 

Specyfikacja

Szerokość [mm]
244
Głębokość [mm]
305
Standard płyty
Chipset płyty
Intel Z87
Gniazdo procesora
Socket 1150
Rodzaje procesorów
Intel Celeron
Intel Core i3
Intel Core i5
Intel Core i7
Intel Pentium
RAID 0
RAID 1
RAID 10
RAID 5
Standard pamięci
Ilość slotów pamięci
1333
1600
1800
1866
2000
2133
2200
2400
2500
2600
2666
2800
2933
3000
Maksymalna ilość pamięci [GB]
32
Chipset graficzny
Zależny od procesora
4-Way CrossFireX
4-Way SLI
Chipset dźwiękowy
Kanały audio
7.1
Zintegrowana karta sieciowa
Praca bezprzewodowa
Nie
Zastosowane technologie
Gniazda rozszerzeń
Złącza napędów
SATA 3 x8
Złącza wewnętrzne
Przycisk Clear CMOS x1
Przycisk DirectKey x1
Przycisk MemOK! x1
Przycisk Reset x1
Przycisk włączenia zasilania x1
USB 2.0 x2
USB 3.2 Gen 1 (3.0/3.1 Gen 1) x1
Złącze ATX 24-pin 12V x1
Złącze ATX 8-pin 12V x1
Złącze audio panelu przedniego (AAFP) x1
Złącze CPU FAN x1
Złącze CPU_OPT FAN x1
Złącze DRCT x1
Złącze FAN x3
Złącze panelu systemu x1
Złącze ROG extension x1
Złącze S/PDIF x1
Złącze TPM x1
Panel tylny
HDMI x1
Przycisk BIOS Flashback x1
PS/2 (klawiatura/mysz) x1
RJ-45 x1
S/PDIF Optyczne x1
USB 2.0 x4
USB 3.2 Gen 1 (3.0/3.1 Gen 1) x4
Złącze audio x6
Producent
AMI UEFI
Załączone wyposażenie
Etykiety do kabli ROG
Mostek SLI
Osłona I/O
Płyta z oprogramowaniem
Przewód SATA III x6
Q-connector 2w1
Zawieszka na drzwi ROG

Opinie (13)

(13)
5/5
(13)
100% osób poleca
ten produkt
5
85%
4
15%
3
0%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Płyta dobrze wykonana, dużo dodatków jak USB 3.0, włącznik i reset na płycie. Dużo miejsca pod chłodzenie procesora. Bez problemów i7 4770K chodzi na 4.6 Ghz. Uwaga ! Karta dźwiękowa jest bardzo dobrej jakości. Pliki FLAC na dobrych słuchawkach odtwarzane są wzorowo. Przetworniki DA nie ustępują tym w sprzęcie klasy Marantz czy Rotel. Bardzo mocno polecam.
 • ZALETY:
 • + ZNAKOMITA KARTA DŹWIĘKOWA !
 • + Laminat wysokiej jakości
 • + Dużo miejsca pod chłodzenie procesora
 • + Bios
 • + USB 3.0 (wew i zew)
 • + Nie grzeje się
 • + Nalepki z własnymi oznaczeniami do kabli SATA
 • WADY:
 • - Mało ilość kabli SATA - 4 x kątowy + 4 x normalny.
Posiadam ten produkt Od kilku dni

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Jeżeli chcesz wysłać sprzęt do serwisu, skorzystaj ze strony http://asus-serwis.pl/
Usługi
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (13)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: HP J9285B, Lamptron Taśma LED FlexLight Standard - 60xLED - ( LAMP-LEDFL6003 ), Hama Pudełka na płyty CD Standard 5szt (447440000), Seagate HDD 1 TB Biało-niebieski (STDR1000202), Herma Etykiety samoprzylepne z folii polietylenowej A4, folia matowa biała, 240 szt (9532), Ravcore Blade (RAVKLA45242), ART Uchwyt do TV LCD/LED 23-47" (RAMART AR-49), Glitter Nakładka 3in1 do Samsung A3 2017 A320 niebieska (GSM028060), Centropen Foliopis (626370112), DIREFOX na dysk HDD/SSD 2.5" (DIREBOX) , Morellato Skórzany pasek do zegarka 18 mm Morellato A01U0751376083CR18, GSM City Etui Fancy Book do Huawei Mate 10 Pro granatowo-limonkowe, Diloy Skórzany pasek do zegarka 30 mm Diloy 302EA.30.22, Scientifically Proven Blood of the Werewolf Steam CD Key, AgfaPhoto Tusz APET163BD / T1631 (Black), Lindy Jack 3.5mm - Jack 3.5mm 1m srebrny (35327)