Płyty główne

Płyta główna Asus M5A97 R2.0 AM3+ AMD970 4DDR3 RAID/USB3/GLAN ATX - (M5A97 R2.0)

Socket AM3+ AMD SB950 AMD 970 DDR3 ATX
ID produktu: 514734
Zobacz produkty podobne
(232)
Zapytaj społeczności 35 pytań
 • Chipset płyty: AMD 970, AMD SB950
 • Gniazdo procesora: Socket AM3+
 • Ilość slotów pamięci: 4
 • Standard pamięci: DDR3
 • Standard płyty: ATX
Opis
Specyfikacja
Opinie (232)
Inspiracje (2)
Pytania i odpowiedzi (35)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Opis produktu

ATX - popularny standard do uniwersalnych zastosowań

Płyta główna w pełnowymiarowym standardzie ATX pasuje do obudów komputerowych typu Full Tower oraz Midi Tower. Jej odpowiednio duże wymiary zapewniają sporo przestrzeni na wszelkie podzespoły, jak również na liczne gniazda rozszerzeń oraz sloty i złącza. To popularny wybór zarówno do komputerów biurowych, jak również domowych i dla graczy.

Kodek audio wysokiej jakości

Ten model płyty głównej wyposażono w zintegrowany chipset dźwiękowy Realtek ALC 887, dzięki czemu można będzie zrezygnować z zakupu odrębnej karty dźwiękowej. To ekonomiczne i wygodne rozwiązanie, które pozwala zredukować koszty zakupu komputera. Chipset Realtek ALC 887 jest powszechnie stosowany w licznych płytach głównych z różnych półek cenowych i dobrze oceniany przez użytkowników.

Pełnowymiarowe gniazdo PCI Express x16

Na tej płycie głównej znajduje się jedno gniazdo rozszerzeń PCI Express x16, do którego można podłączyć, na przykład, wydajny układ graficzny. To rozwiązanie, które sprawdzi się w większości konsumenckich, domowych i biurowych konfiguracji. Pojedyncze gniazdo PCI Express x16 jest obecne w wielu płytach głównych z różnych przedziałów cenowych.

Karta sieciowa z jednym portem LAN 10/100/1000

Ten model płyty głównej wyposażono w zintegrowaną kartę sieciową 10/100/1000, dzięki czemu możliwe będzie korzystanie z szybkiego łącza internetowego 1 Gbit/s. Taką przepustowość oferują np. sieci osiedlowe. Ostateczna prędkość transmisji danych będzie zależała od parametrów sieci, ale maksymalnie będzie to właśnie 1 Gbit/s, gdyż jest to górna granica w przypadku tej karty sieciowej.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich danych z technologią RAID

Płytę główną wyposażono w kontroler Raid, dzięki czemu możliwe będzie stworzenie na niej macierzy Raid. To popularne rozwiązanie, które bywa wykorzystywane celem tworzenia kopii zapasowych i zabezpieczania danych, ale też po to, by połączone dyski oferowały większą przestrzeń wspólną i były odporniejsze na ewentualne awarie.

Obsługa Multi-GPU

Ten model płyty głównej to idealny wybór, jeśli planujesz konfigurację z więcej niż jednym układem graficznym. Płytę wyposażono w opcję łączenia kart, dzięki czemu zwiększysz wydajność graficzną swojego urządzenia.


Architektura ASUS Dual Intelligent Processors, niezwykłe prędkości transferu USB 3.0 oraz Windows 8 na AMD 970

 • Dwa inteligentne procesory - TPU + EPU.
 • Remote GO! - Zdalne sterowanie komputerem i wygodna rozrywka domowa
 • USB 3.0 Boost -Szybsza transmisja danych USB 3.0 dzięki UASP
 • Network iControl - Kontrola przepustowości sieci w czasie rzeczywistym
 • DirectKey - Dedykowany przycisk dający bezpośredni dostęp do BIOSu
 • USB BIOS Flashback - Proste i bezproblemowe aktualizowanie BIOSu
 • UEFI BIOS - wygodny i prosty interfejs BIOS-u.
 • Obsługa pamięci ECC i Non-ECC
 • Gotowy na Windows 8 – sprawdzona zgodność

 

 

Technologia Dual Intelligent Processors

Technologia Dual Intelligent Processors

ASUS kontynuuje promowanie nowatorskich rozwiązań, wprowadzając pierwszą w świecie technologię Dual Intelligent Processors. To wyjątkowe rozwiązanie składa się z EPU (jednostki przetwarzania energii), która automatycznie monitoruje pobór mocy w całym systemie w celu zapewnienia maksymalnej efektywności, oraz TPU (jednostki przetwarzania TurboV) gwarantującej doskonałą wydajność w każdym zadaniu, co przekłada się na niezrównane doznania podczas pracy.

 

TPU

Jedyny turboprocesor
Uwolnij moc dzięki jednemu przełącznikowi na płycie głównej ASUS-a albo narzędziu AI Suite II. Układ TPU oferuje precyzyjną kontrolę napięcia oraz zaawansowane monitorowanie funkcjami Auto Tuning i TurboV. Auto Tuning w przyjazny użytkownikowi sposób udostępnia automatyczną optymalizację systemu dającą duże, lecz stabilne szybkości zegara, podczas gdy TurboV pozwala na nieograniczoną swobodę regulacji częstotliwości CPU oraz mnożników, co przekłada się na zoptymalizowaną wydajność w różnych sytuacjach.

EPU

Efektywność energetyczna przez cały czas
Skorzystaj z pierwszego w świecie układu oszczędzającego energię w PC w czasie rzeczywistym, aktywując go przełącznikiem na płycie głównej albo narzędziem AI Suite II. Uzyskaj totalną optymalizację energetyczną w całym systemie dzięki automatycznej detekcji bieżącego obciążenia komputera i inteligentnemu sterowaniu poborem mocy. Zmniejszysz w ten sposób również szum wentylatora i wydłużysz żywotność podzespołów! 

Wyjątkowe funkcje ASUS-a

Remote GO!

Zdalne sterowanie komputerem i wygodna rozrywka domowa
Remote GO! łączy bezprzewodowo komputery, tablety, smartfony i telewizory za pomocą istniejącego kabla LAN i routera. Umożliwia strumieniowanie multimediów z komputera na urządzenia DLNA, zapewnia dostęp do komputera z dowolnego miejsca za pomocą urządzenia mobilnego oraz ułatwia transfer plików pomiędzy komputerem, a urządzeniami mobilnymi. To łatwe w obsłudze, futurystyczne środowisko pełniące trzy podstawowe funkcje: Multimedialne centrum DLNA, Zdalny pulpit i Przesyłanie plików. Multimedialne centrum DLNA: Oglądaj filmy i zdjęcia HD i słuchaj muzyki znajdującej się na komputerze korzystając z mobilnego urządzenia DLNA. Możesz również odtwarzać multimedia na telewizorze korzystając z tabletu. To doskonały sposób na stworzenie własnego kina domowego! Zdalny pulpit: Steruj swoim komputerem w czasie rzeczywistym za pomocą smartfona lub tabletu. Funkcja ta pozwala na utworzenie wirtualnego, zdalnego pulpitu dającego dostęp do danych na komputerze przy pomocy smartfona lub tabletu.  Przesyłanie plików:: wysyłaj i udostępniaj pliki pomiędzy komputerem, a urządzeniami mobilnymi*. Wystarczy jedno kliknięcie przycisku myszy!.
*Urządzenia iPad/iPhone mogą jedynie wysyłać pliki, nie może ich odbierać. 

Sieć domowa z Wi-Fi GO!! 
1.tworzenie środowiska Wi-Fi- użyj obecnego kabla LAN i ustawień routera, by podłączyć komputer i urządzenia do tej samej sieci domowej
2.Zainstaluj Remote GO! na swoim komputerze
3.Pobierz Wi-Fi GO! Połącz się z urządzeniami mobilnymi (obsługiwane systemy operacyjne: iOS 4.0 lub nowszy oraz Android 2.3 lub nowszy) 
4.Instalacja gotowa - wraz z ASUS Remote GO! otrzymasz trzy darmowe użyteczne aplikacje!

USB 3.0 Boost

Szybsza transmisja danych USB 3.0 dzięki UASP
Nowa technologia ASUS USB 3.0 Boost obsługuje UASP (USB Attached SCSI Protocol), najnowszy standard USB 3.0. Dzięki technologii USB 3.0 Boost urządzenie USB może ulec przyspieszeniu nawet do 170% przy i już niezwykle szybkich transferach USB 3.0. Oprogramowanie firmy ASUS automatycznie przyspiesza prędkość transferu danych w kompatybilnych urządzeniach peryferyjnych USB 3.0 bez jakiejkolwiek ingerencji ze strony użytkownika.. 

 • Obsługa USB 3.0 UASP - natychmiastowy wzrost prędkości do 170%
 • Kompletne rozwiązanie USB 3.0 - Zwiększona wydajność urządzeń USB
 • Prosta obsługa - Automatyczne wykrywanie ustawień zapewnia najbardziej wydajne działanie
> Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

 

USB BIOS Flashback

Proste i bezproblemowe aktualizowanie BIOSu
USB BIOS Flashback to najwygodniejszy sposób wgrywania BIOSu! Umożliwia overclockerom wypróbowywanie nowych wersji UEFI BIOS bez potrzeby uruchamiania zainstalowanego systemu operacyjnego ani dotychczasowej wersji BIOSu. Działa nawet bez podłączonych kluczowych komponentów takich jak procesor, czy pamięć. Wystarczy podpiąć pamięć USB, wcisnąć i przytrzymać dedykowany przycisk przez 3 sekundy. BIOS zostanie automatycznie wgrany w trybie czuwania komputera. Bezproblemowa i wygodna aktualizacja!

DirectKey

Dedykowany przycisk dający bezpośredni dostęp do BIOSu
Stworzony z myślą o użytkownikach często zmieniających ustawienia BIOSu, przycisk umożliwia szybkie przejście do panelu sterującego BIOS, kiedy komputer jest w stanie uśpienia. Koniec z ciągłym przyciskaniem klawisza DEL podczas uruchamiania komputera. Wygodna i łatwa obsługa!

Network iControl

Kontrola przepustowości sieci w czasie rzeczywistym
Jedno kliknięcie sprawia, że otwarta w danej chwili aplikacja uzyskuje priorytet przepustowości sieciowej. Co więcej, użytkownicy mogą ustalać priorytety swoim ulubionym programom poprzez konfigurację profili w przyjaznym dla użytkownika interfejsie. Profile umożliwiają uruchamianie programów w określonych godzinach, aby uniknąć dużego tłoku sieciowego i długiego czasu oczekiwania na pobierane pliki. Automatyczna łączność PPPoE znacznie poprawia wygodę korzystania sieci. Najogólniej mówiąc, stanowi intuicyjne centrum kontroli przepustowości sieciowej.

 

UEFI BIOS

ASUS UEFI BIOS to pierwszy sterowany myszką BIOS z graficznym interfejsem. Jest dostępny w kilku trybach i bardzo przyjazny dla użytkownika. Obsługuje dyski twarde większe niż 2,2TB w 64-bitowych systemach operacyjnych..  Ekskluzywny interfejs firmy ASUS
Tryb EZ Mode wyświetla najczęściej odczytywane informacje. Użytkownicy mogą w nim wybrać ustawienia systemowe oraz ustalać kolejność urządzeń rozruchowych. Tryb zaawansowany umożliwia entuzjastom modyfikację ustawień DRAM poprzez zakładkę dedykowaną wyłącznie pamięci.  Nowość! Szybki i prosty dostęp do informacji zwiększający kontrolę nad systemem

 • Klawisz F12 umożliwia tworzenie migawek, które później można udostępniać lub wykorzystywać do rozwiązywania problemów
 • Klawisz F3 zapewnia dostęp do najczęściej wyświetlanych danych
 • Funkcja ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) daje dostęp do informacji związanych z pamięcią, wykrywa błędy złączy DIMM i pomaga w rozwiązywaniu problemów POST
 
 

Najnowsza technologia przesyłu danych

Pełna integracja USB 3.0

Podwojony dostęp do USB, podwójna wygoda
Firma ASUS rozmieściła strategicznie 4 portów USB 3.0 zarówno na przednim, jak i tylnym panelu, znacznie zwiększając do nich dostęp. Skorzystaj z najnowszej łączności Plug & Play i nawet 10-krotnie większych prędkości w porównaniu z USB 2.0. Płyta główna zapewnia większą wygodę i szybszą łączność.

Obsługa SATA 6Gb/s

Mostek południowy AMD® SB950 ma wbudowaną obsługę interfejsu Serial ATA (SATA) nowej generacji, więc ta płyta główna pozwala na uzyskanie przepustowości danych do 6 Gb/s. Otrzymujesz ponadto ulepszoną skalowalność, szybszy dostęp do danych i dwukrotnie większy transfer niż w obecnych magistralach.

Funkcje procesora, chipsetu i grafiki

Podstawka AMD® Socket AM3+ dla CPU AMD® z serii FX o maks. 8 rdzeniach

Procesory AMD® z serii FX™/Phenom™ II/Athlon™ II/ Sempron™ 100 (podstawka AM3+/AM3)
M5A97 R2.0 obsługuje wielordzeniowe procesory z podstawką AMD® AM3+/AM3 i unikatową pamięcią podręczną L3, oferując lepsze możliwości przetaktowania przy mniejszym poborze energii. Wspiera dwukanałowe pamięci DDR3 1866 i przyspiesza transfer danych do 5200 MT/s przez magistralę systemową z technologią HyperTransport™ 3.0. Obsługuje również procesory AMD® wykonane w nowym procesie 32 nm.

Chipset AMD® 970

Chipset AMD® 970 obsługuje interfejs HyperTransport™ 3.0 (HT 3.0) o prędkości do 4800 MT/s oraz grafikę PCI Express™ 2.0 x16. Został zoptymalizowany dla najnowszej podstawki AMD® AM3+ i procesorów wielordzeniowych, zapewniając doskonałą wydajność systemu i duże możliwości przetaktowania.

Obsługa czterech GPU w CrossFireX!

elastyczne rozwiązanie dla wielu GPU, Twoja tajna broń!
Technologia AMDCrossFireX™ zwiększa jakość obrazu i szybkość renderowania, eliminując tym potrzebę zmniejszania rozdzielczości w celu uzyskania obrazu wysokiej jakości. CrossFireX™ pozwala na zwiększenie ustawień antyaliasingu, filtrowania anizotropowego, cieniowania i tekstur. Dostosuj swoją konfigurację grafiki, eksperymentuj z ustawieniami 3D i sprawdź efekty swojej pracy dzięki za pomocą tworzonych w czasie rzeczywistym, trójwymiarowym podglądom w AMD Catalyst™ Control Center.

Gotowy na Windows 8

Gotowy na Windows 8

Dzięki przetestowaniu i zaaprobowaniu sterowników sprzętowych ASUS oferuje pełną obsługę Windows 8. Już teraz użytkownicy mogą sprawdzić nową wersję systemu operacyjnego na sprzęcie ASUS-a i być spokojni o łatwą aktualizację po udostępnieniu finalnych wersji sterowników, bez żadnych problemów ze zgodnością!

Dołączone oprogramowanie

ASUS CPU-Z

Zupełnie nowy wygląd CPU-Z
CPU-Z to wersja programu dostosowana przez ASUS i autoryzowana przez CPUID. Cechuje się tą samą funkcjonalnością i wiarygodnością, co oryginał, lecz ma unikatowy wygląd. Korzystaj z całkiem nowego oblicza ROG CPU-Z dla uzyskania wiernego raportu na temat CPU – i swojej wyjątkowości.

RoHS

GreenASUS i gotowość na ErP

Ta płyta główna jest przystosowana do uregulowań Unii Europejskiej związanych z produktami wykorzystującymi energię (ErP). Przepisy ErP wymagają, by produkty spełniały pewne kryteria sprawności energetycznej przy poborze mocy. Jest to zgodne z wizją ASUS-a tworzenia produktów przyjaznych środowisku i efektywnych energetycznie dzięki odpowiedniej konstrukcji i innowacjom, które redukują ślad węglowy, zmniejszając tym samym oddziaływanie na środowisko.

M5A97 R2.0 - przegląd produktu

Inne funkcje ASUS-a

TurboV

Dostosuj parametry wydajności systemu kilkoma kliknięciami.

AI Suite II

Szybki dostęp do innowacyjnych funkcji firmy ASUS.

Fan Xpert

Różnorodne, gotowe profile pozwalają na elastyczne sterowanie prędkością wentylatorów, by w efekcie uzyskać ciche środowisko pracy i skuteczne chłodzenie.

MemOK!

szybko sprawdza zgodność rozruchową pamięci.

 

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
M5A97R2.0
EAN
610839188512
Fizyczne
Szerokość [mm]
305
Głębokość [mm]
229
Standard płyty
Techniczne
Chipset płyty
AMD 970
AMD SB950
Gniazdo procesora
Socket AM3+
Rodzaje procesorów
AMD seria FX
RAID 0
RAID 1
RAID 10
RAID 5
Pamięć
Standard pamięci
Ilość slotów pamięci
Maksymalna ilość pamięci [GB]
32
Grafika
Chipset graficzny
Nie dotyczy
4-Way CrossFireX
Dźwięk
Chipset dźwiękowy
Kanały audio
7.1
Komunikacja
Zintegrowana karta sieciowa
Praca bezprzewodowa
Nie
Złącza
Gniazda rozszerzeń
PCI (2 szt.)
PCI Express x1 (2 szt.)
PCI Express x4 (1 szt.)
Złącza napędów
SATA 3 x6
Złącza wewnętrzne
Przycisk Clear CMOS x1
Przycisk DirectKey x1
Przycisk MemOK! x1
Przycisk USB BIOS Flashback x1
USB 2.0 x3
USB 3.2 Gen 1 (3.0/3.1 Gen 1) x1
Złącze ATX 24-pin 12V x1
Złącze ATX 8-pin 12V x1
Złącze audio panelu przedniego (AAFP) x1
Złącze CPU FAN x1
Złącze DRCT x1
Złącze FAN x3
Złącze panelu systemu x1
Złącze S/PDIF x1
Złącze szeregowe (COM) x1
Złącze TPM x1
Panel tylny
PS/2 x2
RJ-45 x1
S/PDIF Optyczne x1
USB 2.0 x6
USB 3.2 Gen 1 (3.0/3.1 Gen 1) x2
Złącze audio x6
Bios
Producent
AMI UEFI
Wyposażenie
Załączone wyposażenie
Osłona I/O
Płyta z oprogramowaniem
Przewód SATA III x2

Opinie

(232)
(232)
4.5/5
(232)
96% osób poleca
ten produkt
5
73%
4
22%
3
3%
2
1%
1
1%
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo udany produkt Asusa.
 • ZALETY:
 • + Świetna współpraca z procesorem FX-8320. Crossfire!
 • + Prosty w obsłudze i intuicyjny - \'graficzny\' bios.
 • + Dziecinnie prosta instalacja dołączonych sterowników dzięki opcji \'install all\'.
 • WADY:
 • - Nie wykryłem.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Płyta znakomita w tym segmencie cenowym.Dobrze wykonana z wieloma wyjściami i funkcjami.Opis instalacji znakomity, a wyposażenie w tej cenie może być :)
 • ZALETY:
 • + Cena
 • + Wyjścia różnego rodzaju
 • + Funkcje (MemOK,DirectKey,Flashback BIOS i inne)
 • + BIOS UEFI
 • + Gwarancja
 • + Chłodzenie
 • + Sekcja zasilania
 • + Solidna no i fajnie wygląda :D
 • WADY:
 • - BRAK
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Witam no coz niefortunnie zac.zalem przygode z ta plyta. Zlozylem kompa i nic nie dziallali juz myslalem ze mam felerna plyte ale probowalem kilka razy i w koncu zaskoczylo tylko niestety jest konflikt ze starym HDD ale to juz inna para kaloszy

moja ocena teraz wypada korzystnie;-)
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Za te cene nic lepszego sie nie kupi.Przy instalacji bez problemow-śmiga ze za milo!
 • ZALETY:
 • + Szybki montaz.Duzo miejsca na procesor.Latwa konfiguracja sprzetowa i programowa.Wiele wejsc i wyjsc na plycie.
 • WADY:
 • - brak
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Świetna płyta główna, sprawdzona marka. Idealny wybór do zestawu w niskiej i średniej cenie.
 • ZALETY:
 • + Cicha
 • + Wydajna
 • + Łatwa konfiguracja
 • + Jak do tej pory stabilna jak skała
 • + Przydatne oprogramowanie
 • + Cena za wydajność
 • WADY:
 • - Trochę ubogie wyposażenie, ale cena jest jaka jest...
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Płyta droższa niż ASRock 970 Extreme3, jednak warta dopłaty. Miałem ASRocka z którym były problemy, zmieniłem na tego ASUSa i jestem zadowolony.
Jest to moja pierwsza płyta ASUSa od bardzo, bardzo dawna (2000) i naprawdę nie mam się zbytnio do czego przyczepić).
W zestawie otrzymujemy 2 kable sata, instrukcję i sterowniki. Wystarczająco, bez zbędnych bajerów.
 • ZALETY:
 • + Rozkład złącz (PCI)
 • + Chłodny chipset i sekcja zasilania
 • + Wiele miejsc na podłączenie wentylatorów
 • + Front USB3.0
 • + Zaawansowany BIOS (UEFI), który ma masę opcji
 • WADY:
 • - Problemy z kartą dźwiękową Audigy i Audigy 2 ZS - nie startujący system. Działa po włożeniu w górny slot PCI.
 • - Cena (ale za jakość się płaci ;)
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Z tymi samymi kartami dźwiękowymi Audigy i Audigy 2 ZS miałem liczne przejścia na płycie Asus M5 A97 (poprzednik Twojej płyty). Również trzeba było kombinować z wkładaniem do różnych slotów PCI. Czasami pomagało wyjęcie i włożenie do tego samego slotu. Objawy były takie jak u Ciebie (system nie startował), czasami system się uruchomił, ale karty nie było w systemie. Walczyłem z różnymi wersjami sterowników i różnymi płytami głównymi - to samo. Ostatecznie zmieniłem dźwiękówkę na inny model SB (jakiś inny Audigy, nie 2 i nie ZS) i od tej pory mam spokój. Ale te dwie karty swojego czasu mocno dały mi się we znaki...
Opinia potwierdzona zakupem
Dobra płyta w dobrej cenie.
 • ZALETY:
 • + Dużo portów
 • + Fajny wygląd ;)
 • WADY:
 • - brak
Posiadam ten produkt Od kilku dni
wez ty sie jebnij w cymbał
Opinia potwierdzona zakupem
5
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Dobra płyta główna . Polecam
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
świetna płyta
 • ZALETY:
 • + graficzny bios
 • + bardzo dobra do amd fx 8320
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Inspiracje
(2)

Pytania i odpowiedzi

(35)
Czy płyta nie będzie miała problemu z:
- procesorem AMD Phenom II X4 965 BE
- RAM Patriot Viper 3, DDR3 8 GB 1600MHz CL9
- kartą graficzną Radeon hd 6670 1gb
- zasilaczem be quiet! System Power B8 450W
- dyskiem ssd GoodRam 240 GB (IR-SSDPR-S25A-240)
??
Płyta bez problemu sobie poradzi z takimi podzespołami. Ja na niej miałem AMD FX 8320 8 rdzeni (125TDP), Ram patriot 4 x 8GB (32GB; 1600MHz) oraz karty: GTX 1060 6GB, Radeon RX580 8GB, Radeon R9 285 2GB do teraz płyta działa niezawodnie.
Hejo płyta poradzi sobie bez problemu, u mnie hula juz 5 rok ,polecam.
Płyta będzie działać, u mnie działa bez zarzutu.
Pójdzie Ci to bez problemu,dość długo ,ja mam tę płytę ,z grafiką GTX 960 4 GB ,procek FX 8320 DDR y Goodram 2 x 8gb 1600 hula aż miło ,zero problemów.

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Jeżeli chcesz wysłać sprzęt do serwisu, skorzystaj ze strony http://asus-serwis.pl/
Usługi
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(232)
Pytania i odpowiedzi
(35)
Inspiracje
(2)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: 4World Etui GSM POCKET FLOWER zielony (06182), Incore toner IB135C-N (TN-135) Cyan, Delock Scart - D-Sub (VGA) 2m czarny (65028), Buffalo BRXL-16U3-EU, Dell MS116 (570-AAIO), SuperMicro X11SSZ-QF (MBD-X11SSZ-QF-O), Chieftec GPE-400S 400W, Roline HDMI na HDMI Czarny (12.03.3151), Donau TECZKA DO PODPISU DONAU, KARTON/PP, A4, 450GSM, 20-PRZEGR., CZARNA - zakupy dla firm - 8690001-01, LogiLink Keystone Jack, RJ45, CAT.6a, UTP (NK4005), SRT Serwo bezszczotkowe BH6027 HV 65g (25kg/ 0,08sec) (SRT-BH6027), Grohe Eurocube stojąca chrom (23445000), Yato Nóż do chleba 205mm (YG-02223), Mcab 1.5m czarny (7200103), Usams Ładowarka indukcyjna USAMS US-CD24 iPhone 8 X certyfikat apple biała, MSI GF63 8RD-013XPL 8 GB RAM/ 120 GB M.2 PCIe/ 128 GB SSD/ Windows 10 Pro PL, HP 22y (2YV09AA)