Płyty główne

Płyta główna Asus M5A97 EVO R2.0, 970, DualDDR3-1866, SATA3, RAID, GBLAN, ATX (M5A97 EVO R2.0)

Socket AM3+ AMD SB950 AMD 970 DDR3 ATX
ID produktu: 514848
Zobacz produkty podobne
(70)
Zapytaj społeczności 4 pytania
 • Chipset płyty: AMD 970, AMD SB950
 • Gniazdo procesora: Socket AM3+
 • Ilość slotów pamięci: 4
 • Standard pamięci: DDR3
 • Standard płyty: ATX
Opis
Specyfikacja
Opinie (70)
Pytania i odpowiedzi (4)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Opis produktu

ATX - popularny standard do uniwersalnych zastosowań

Płyta główna w pełnowymiarowym standardzie ATX pasuje do obudów komputerowych typu Full Tower oraz Midi Tower. Jej odpowiednio duże wymiary zapewniają sporo przestrzeni na wszelkie podzespoły, jak również na liczne gniazda rozszerzeń oraz sloty i złącza. To popularny wybór zarówno do komputerów biurowych, jak również domowych i dla graczy.

Sprawdzone rozwiązanie audio

Wysoką jakość dźwięku i świetną współpracę z dobrej klasy słuchawkami lub głośnikami zapewni zintegrowany chipset dźwiękowy Realtek ALC 892, który znajduje się na tej płycie głównej. Wybierając takie rozwiązanie, można zrezygnować z zakupu osobnej karty dźwiękowej, co pozwala na sporą oszczędność czasu i pieniędzy. To jeden z popularniejszych i częściej stosowanych chipsetów dźwiękowych na płytach głównych.

Pełnowymiarowe gniazdo PCI Express x16

Na tej płycie głównej znajduje się jedno gniazdo rozszerzeń PCI Express x16, do którego można podłączyć, na przykład, wydajny układ graficzny. To rozwiązanie, które sprawdzi się w większości konsumenckich, domowych i biurowych konfiguracji. Pojedyncze gniazdo PCI Express x16 jest obecne w wielu płytach głównych z różnych przedziałów cenowych.

Karta sieciowa z jednym portem LAN 10/100/1000

Ten model płyty głównej wyposażono w zintegrowaną kartę sieciową 10/100/1000, dzięki czemu możliwe będzie korzystanie z szybkiego łącza internetowego 1 Gbit/s. Taką przepustowość oferują np. sieci osiedlowe. Ostateczna prędkość transmisji danych będzie zależała od parametrów sieci, ale maksymalnie będzie to właśnie 1 Gbit/s, gdyż jest to górna granica w przypadku tej karty sieciowej.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich danych z technologią RAID

Płytę główną wyposażono w kontroler Raid, dzięki czemu możliwe będzie stworzenie na niej macierzy Raid. To popularne rozwiązanie, które bywa wykorzystywane celem tworzenia kopii zapasowych i zabezpieczania danych, ale też po to, by połączone dyski oferowały większą przestrzeń wspólną i były odporniejsze na ewentualne awarie.

Obsługa Multi-GPU

Ten model płyty głównej to idealny wybór, jeśli planujesz konfigurację z więcej niż jednym układem graficznym. Płytę wyposażono w opcję łączenia kart, dzięki czemu zwiększysz wydajność graficzną swojego urządzenia.


 

Dual Intelligent Processors 3 z nowym DIGI+ Power Control

Dual Intelligent Processors 3 z nowym DIGI+ Power Control
Opracowana przez firmę ASUS technologia Dual Intelligent Processors składa się z dwóch wbudowanych modułów - TPU (TurboV Processing Unit) i EPU (Energy Processing Unit). Trzecia generacja technologii Dual Intelligent Processors z nowym układem DIGI+ Power Control posiada trzy cyfrowe kontrolery napięcia zapewniające niezwykle precyzyjną regulację napięcia w procesorze i pamięci DRAM. Ta innowacyjna technologia stworzona przez firmę ASUS umożliwia bardzo precyzyjną regulację napięcia, co przekłada się na lepszą wydajność, zwiększoną stabilność i wyższe osiągi.

Nowy ASUS DIGI+ Power Control

Nowa cyfrowa kontrola zasilania procesora i pamięci DRAM
Nowy układ sterowania zasilaniem DIGI+ z dwoma cyfrowymi kontrolerami napięcia zamienia dostarczanie zasilania w kompleksowe rozwiązanie na płytach głównych AMD AM3+, w tym zupełnie nowe kontrolery DRAM oferujące ultradokładne dostrajanie pamięci jako uzupełnienie ultraprecyzyjnej kontroli napięcia CPU. Ta innowacyjna technologia stworzona przez firmę ASUS umożliwia bardzo precyzyjną regulację napięcia, co przekłada się na lepszą wydajność, zwiększoną stabilność i. Moduł TPU z nowym SMART DIGI+ Key - niesamowity wzrost wydajności
Firma ASUS po raz kolejny tworzy nowy standard zasilania - technologia SMART DIGI+ współpracuje z modułem TPU (TurboV Processing Unit), aby maksymalnie zwiększyć osiągi. Jednym kliknięciem włącz zupełnie nowy profil SMART DIGI+ Key i ręcznie dostosuj mnożniki CPU w TPU w celu zwiększenia częstotliwości CPU nawet o 100%! Zwiększony zakres przetaktowywania procesora i pamięci
Dzięki programowalnym cyfrowym kontrolerom użytkownicy mogą regulować napięcie w procesorze i pamięci DRAM, jak również przełączać częstotliwości dla różnych zastosowań. Nowe możliwości regulacji ustawień DRAM pozwalają na maksymalne wykorzystanie potencjału pamięci DDR3 dzięki kalibracji obciążeń VCCSA i o 30% większej tolerancji napięcia. Dwa cyfrowe kontrolery napięcia zapewniają dwa osobne wyjścia dla kanałów pamięci AB i CD. Dzięki bogatym opcjom zasilania oraz intuicyjnemu UEFI BIOS, przetaktowywanie dużych ilości pamięci staje się tak samo łatwe, jak w normalnych płytach głównych.

 

TPU

Jedyny turboprocesor
Uwolnij moc dzięki jednemu przełącznikowi na płycie głównej ASUS-a albo narzędziu AI Suite II. Układ TPU oferuje precyzyjną kontrolę napięcia oraz zaawansowane monitorowanie funkcjami Auto Tuning i TurboV. Auto Tuning w przyjazny użytkownikowi sposób udostępnia automatyczną optymalizację systemu dającą duże, lecz stabilne szybkości zegara, podczas gdy TurboV pozwala na nieograniczoną swobodę regulacji częstotliwości CPU oraz mnożników, co przekłada się na zoptymalizowaną wydajność w różnych sytuacjach..

EPU

Efektywność energetyczna przez cały czas
Skorzystaj z pierwszego w świecie układu oszczędzającego energię w PC w czasie rzeczywistym, aktywując go przełącznikiem na płycie głównej albo narzędziem AI Suite II. Uzyskaj totalną optymalizację energetyczną w całym systemie dzięki automatycznej detekcji bieżącego obciążenia komputera i inteligentnemu sterowaniu poborem mocy. Zmniejszysz w ten sposób również szum wentylatora i wydłużysz żywotność podzespołów!

Wyjątkowe funkcje ASUS-a

Remote GO!

Zdalne sterowanie komputerem i wygodna rozrywka domowa
Remote GO! łączy bezprzewodowo komputery, tablety, smartfony i telewizory za pomocą istniejącego kabla LAN i routera. Umożliwia strumieniowanie multimediów z komputera na urządzenia DLNA, zapewnia dostęp do komputera z dowolnego miejsca za pomocą urządzenia mobilnego oraz ułatwia transfer plików pomiędzy komputerem, a urządzeniami mobilnymi. To łatwe w obsłudze, futurystyczne środowisko pełniące trzy podstawowe funkcje: Multimedialne centrum DLNA, Zdalny pulpit i Przesyłanie plików. Multimedialne centrum DLNA: Oglądaj filmy i zdjęcia HD i słuchaj muzyki znajdującej się na komputerze korzystając z mobilnego urządzenia DLNA. Możesz również odtwarzać multimedia na telewizorze korzystając z tabletu. To doskonały sposób na stworzenie własnego kina domowego! Zdalny pulpit: Steruj swoim komputerem w czasie rzeczywistym za pomocą smartfona lub tabletu. Funkcja ta pozwala na utworzenie wirtualnego, zdalnego pulpitu dającego dostęp do danych na komputerze przy pomocy smartfona lub tabletu.  Przesyłanie plików: wysyłaj i udostępniaj pliki pomiędzy komputerem, a urządzeniami mobilnymi*. Wystarczy jedno kliknięcie przycisku myszy!.
*Urządzenia iPad/iPhone mogą jedynie wysyłać pliki, nie może ich odbierać. 

Sieć domowa z Wi-Fi GO! 
1.tworzenie środowiska Wi-Fi - użyj obecnego kabla LAN i ustawień routera, by podłączyć komputer i urządzenia do tej samej sieci domowej
2.Zainstaluj Remote GO! na swoim komputerze 
3.Pobierz Wi-Fi GO! Połącz się z urządzeniami mobilnymi (obsługiwane systemy operacyjne: iOS 4.0 lub nowszy oraz Android 2.3 lub nowszy) 
4.Instalacja gotowa- wraz z ASUS Remote GO! otrzymasz trzy darmowe użyteczne aplikacje!

USB 3.0 Boost

Szybsza transmisja danych USB 3.0 dzięki UASP Nowa technologia ASUS USB 3.0 Boost obsługuje UASP (USB Attached SCSI Protocol), najnowszy standard USB 3.0. Dzięki technologii USB 3.0 Boost urządzenie USB może ulec przyspieszeniu nawet do 170% przy i już niezwykle szybkich transferach USB 3.0. Oprogramowanie firmy ASUS automatycznie przyspiesza prędkość transferu danych w kompatybilnych urządzeniach peryferyjnych USB 3.0 bez jakiejkolwiek ingerencji ze strony użytkownika. 

 • Obsługa USB 3.0 UASP - natychmiastowy wzrost prędkości do 170%
 • Kompletne rozwiązanie USB 3.0 - Zwiększona wydajność urządzeń USB
 • Prosta obsługa - Automatyczne wykrywanie ustawień zapewnia najbardziej wydajne działanie

 

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

 

USB BIOS Flashback

Proste i bezproblemowe aktualizowanie BIOSu USB BIOS Flashback to najwygodniejszy sposób wgrywania BIOSu! Umożliwia overclockerom wypróbowywanie nowych wersji UEFI BIOS bez potrzeby uruchamiania zainstalowanego systemu operacyjnego ani dotychczasowej wersji BIOSu. Działa nawet bez podłączonych kluczowych komponentów takich jak procesor, czy pamięć. Wystarczy podpiąć pamięć USB, wcisnąć i przytrzymać dedykowany przycisk przez 3 sekundy. BIOS zostanie automatycznie wgrany w trybie czuwania komputera. Bezproblemowa i wygodna aktualizacja!

DirectKey

Dedykowany przycisk dający bezpośredni dostęp do BIOSu Stworzony z myślą o użytkownikach często zmieniających ustawienia BIOSu, przycisk umożliwia szybkie przejście do panelu sterującego BIOS, kiedy komputer jest w stanie uśpienia. Koniec z ciągłym przyciskaniem klawisza DEL podczas uruchamiania komputera. Wygodna i łatwa obsługa!

Network iControl

Kontrola przepustowości sieci w czasie rzeczywistym Jedno kliknięcie sprawia, że otwarta w danej chwili aplikacja uzyskuje priorytet przepustowości sieciowej. Co więcej, użytkownicy mogą ustalać priorytety swoim ulubionym programom poprzez konfigurację profili w przyjaznym dla użytkownika interfejsie. Profile umożliwiają uruchamianie programów w określonych godzinach, aby uniknąć dużego tłoku sieciowego i długiego czasu oczekiwania na pobierane pliki. Automatyczna łączność PPPoE znacznie poprawia wygodę korzystania sieci. Najogólniej mówiąc, stanowi intuicyjne centrum kontroli przepustowości sieciowej.


 

UEFI BIOS

ASUS UEFI BIOS to pierwszy sterowany myszką BIOS z graficznym interfejsem. Jest dostępny w kilku trybach i bardzo przyjazny dla użytkownika. Obsługuje dyski twarde większe niż 2,2TB w 64-bitowych systemach operacyjnych.  Ekskluzywny interfejs firmy ASUS Tryb EZ Mode wyświetla najczęściej odczytywane informacje. Użytkownicy mogą w nim wybrać ustawienia systemowe oraz ustalać kolejność urządzeń rozruchowych. Tryb zaawansowany umożliwia entuzjastom modyfikację ustawień DRAM poprzez zakładkę dedykowaną wyłącznie pamięci.  Nowość! Szybki i prosty dostęp do informacji zwiększający kontrolę nad systemem

 • Klawisz F12 umożliwia tworzenie migawek, które później można udostępniać lub wykorzystywać do rozwiązywania problemów
 • Klawisz F3 zapewnia dostęp do najczęściej wyświetlanych danych
 • Funkcja ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) daje dostęp do informacji związanych z pamięcią, wykrywa błędy złączy DIMM i pomaga w rozwiązywaniu problemów POST

 

 
 

Najnowsza technologia przesyłu danych

Pełna integracja USB 3.0

Podwojony dostęp do USB, podwójna wygoda Firma ASUS rozmieściła strategicznie 4 portów USB 3.0 zarówno na przednim, jak i tylnym panelu, znacznie zwiększając do nich dostęp. Skorzystaj z najnowszej łączności Plug & Play i nawet 10-krotnie większych prędkości w porównaniu z USB 2.0. Płyta główna zapewnia większą wygodę i szybszą łączność.

Obsługa SATA 6Gb/s

Mostek południowy AMD® SB950 ma wbudowaną obsługę interfejsu Serial ATA (SATA) nowej generacji, więc ta płyta główna pozwala na uzyskanie przepustowości danych do 6 Gb/s. Otrzymujesz ponadto ulepszoną skalowalność, szybszy dostęp do danych i dwukrotnie większy transfer niż w obecnych magistralach..

Krystalicznie czysty dźwięk

DTS Connect

Ulepszona jakość dźwięku 
Aby w pełni wykorzystać możliwości dźwięku różnych formatów i poziomów jakości, DTS Connect łączy w sobie dwie technologie. DTS Neo:PC™ ulepsza jakość dźwięku z różnych źródeł (CD, MP3, WMA, radio internetowe) dostosowując je do standardu 7.1-kanałowego. Użytkownicy mogą następnie podłączyć swoje komputery do zestawów kina domowego.DTS Interactive koduje wielokanałowy strumień DTS na komputerze, następnie przesyła go do cyfrowego łącza audio (np. S/PDIF lub HDMI), które następnie przekazuje go do zewnętrznego dekodera.

DTS UltraPC II

DTS UltraPC II zapewnia doskonały 7.1-kanałowy dźwięk surround przy pomocy najbardziej popularnych urządzeń stosowanych w komputerach osobistych - głośników stereo i słuchawek. Oprócz dźwięku wirtualnego rozwiązanie ulepsza również dźwięk oryginalny dzięki funkcji Audio Restoration. Tryb Symmetry zwiększa balans głośności różnych źródeł dźwięku, natomiast tryb Enhance ulepsza jakość dźwięku poprzez odpowiednie dostrojenie wysokich i niskich częstotliwości. Dzięki tym technologiom użytkownicy uzyskują znacznie ulepszony dźwięk w swoich zestawach kina domowego.

Funkcje procesora, chipsetu i grafiki

Podstawka AMD® Socket AM3+ dla CPU AMD® z serii FX o maks. 8 rdzeniach

Procesory AMD® z serii FX™/Phenom™ II/Athlon™ II/ Sempron™ 100 (podstawka AM3+/AM3)
M5A97 EVO R2.0 obsługuje wielordzeniowe procesory z podstawką AMD® AM3+/AM3 i unikatową pamięcią podręczną L3, oferując lepsze możliwości przetaktowania przy mniejszym poborze energii. Wspiera dwukanałowe pamięci DDR3 1866 i przyspiesza transfer danych do 5200 MT/s przez magistralę systemową z technologią HyperTransport™ 3.0. Obsługuje również procesory AMD® wykonane w nowym procesie 32 nm..

Chipset AMD® 970

Chipset AMD® 970 obsługuje interfejs HyperTransport™ 3.0 (HT 3.0) o prędkości do 4800 MT/s oraz grafikę PCI Express™ 2.0 x16. Został zoptymalizowany dla najnowszej podstawki AMD® AM3+ i procesorów wielordzeniowych, zapewniając doskonałą wydajność systemu i duże możliwości przetaktowania..

Obsługa czterech procesorów graficznych w CrossFireX!!

Elastyczne rozwiązania dla kilku procesorów graficznych - Twoja nowa broń!!
Technologia AMDCrossFireX™ zwiększa jakość obrazu i szybkość renderowania, eliminując tym potrzebę zmniejszania rozdzielczości w celu uzyskania obrazu wysokiej jakości. CrossFireX™ pozwala na zwiększenie ustawień antyaliasingu, filtrowania anizotropowego, cieniowania i tekstur. Dostosuj swoją konfigurację grafiki, eksperymentuj z ustawieniami 3D i sprawdź efekty swojej pracy dzięki za pomocą tworzonych w czasie rzeczywistym, trójwymiarowym podglądom w AMD Catalyst™ Control Center.

Gotowy na Windows 8

Gotowy na Windows 8

With hardware driver compatibility tested and assured, ASUS provides a complete solution for Windows 8 support. Starting now, users can experience the next generation operating system on ASUS hardware, and can rest assured that they can easily upgrade once the final driver versions are released without any compatibility issues!

Dołączone oprogramowanie

ASUS CPU-Z

Zupełnie nowy wygląd CPU-Z CPU-Z to wersja programu dostosowana przez ASUS i autoryzowana przez CPUID. Cechuje się tą samą funkcjonalnością i wiarygodnością, co oryginał, lecz ma unikatowy wygląd. Korzystaj z całkiem nowego oblicza ROG CPU-Z dla uzyskania wiernego raportu na temat CPU – i swojej wyjątkowości.

RoHS

GreenASUS i gotowość na ErP

Ta płyta główna jest przystosowana do uregulowań Unii Europejskiej związanych z produktami wykorzystującymi energię (ErP). Przepisy ErP wymagają, by produkty spełniały pewne kryteria sprawności energetycznej przy poborze mocy. Jest to zgodne z wizją ASUS-a tworzenia produktów przyjaznych środowisku i efektywnych energetycznie dzięki odpowiedniej konstrukcji i innowacjom, które redukują ślad węglowy, zmniejszając tym samym oddziaływanie na środowisko.

M5A97 EVO R2.0 - przegląd produktu

Inne funkcje ASUS-a

TurboV

Dostosuj parametry wydajności systemu kilkoma kliknięciami.

Auto Tuning

Automatycznie uzyskaj najwyższe, lecz stabilne ustawienia przetaktowania.

Zewnętrzny SATA

Gniazdo zewnętrznego SATA umieszczone na tylnym panelu we/wy umożliwia prostą instalację i oferuje funkcję podłączania na gorąco. Możesz łatwo archiwizować zdjęcia, filmy i inne treści na urządzeniach zewnętrznych..

MemOK!

szybko sprawdza zgodność rozruchową pamięci.

AI Suite II

Jedno miejsce dla wszystkich nowatorskich funkcji ASUS-a.

Fan Xpert

Różnorodne, gotowe profile pozwalają na elastyczne sterowanie prędkością wentylatorów, by w efekcie uzyskać ciche środowisko pracy i skuteczne chłodzenie.

Q-Design

ASUS Q-Design ułatwia życie majsterkowicza..

Wyłącznie kondensatory stałe

Wykorzystuje wyłącznie kondensatory polimerowe wysokiej jakości!.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
M5A97EVOR2.0
EAN
610839188536
Fizyczne
Szerokość [mm]
305
Głębokość [mm]
244
Standard płyty
Techniczne
Chipset płyty
AMD 970
AMD SB950
Gniazdo procesora
Socket AM3+
Rodzaje procesorów
AMD seria FX
RAID 0
RAID 1
RAID 10
RAID 5
Pamięć
Standard pamięci
Ilość slotów pamięci
Maksymalna ilość pamięci [GB]
32
Grafika
Chipset graficzny
Nie dotyczy
4-Way CrossFireX
Dźwięk
Chipset dźwiękowy
Kanały audio
7.1
Zastosowane technologie
Komunikacja
Zintegrowana karta sieciowa
Praca bezprzewodowa
Nie
Zastosowane technologie
Złącza
Gniazda rozszerzeń
PCI (2 szt.)
PCI Express x1 (2 szt.)
PCI Express x4 (1 szt.)
Złącza napędów
SATA 3 x6
Złącza wewnętrzne
Przełącznik EPU x1
Przełącznik TPU x1
Przycisk Clear CMOS x1
Przycisk DirectKey x1
Przycisk USB BIOS Flashback x1
USB 2.0 x3
USB 3.2 Gen 1 (3.0/3.1 Gen 1) x1
Złącze ATX 24-pin 12V x1
Złącze ATX 8-pin 12V x1
Złącze audio panelu przedniego (AAFP) x1
Złącze CPU FAN x1
Złącze DRCT x1
Złącze FAN x3
Złącze Firewire IEEE 1394 x1
Złącze panelu systemu x1
Złącze S/PDIF x1
Złącze szeregowe (COM) x1
Złącze TPM x1
Panel tylny
eSATA III x2
Firewire IEEE 1394 x1
PS/2 (klawiatura/mysz) x1
RJ-45 x1
S/PDIF Optyczne x1
USB 2.0 x8
USB 3.2 Gen 1 (3.0/3.1 Gen 1) x2
Złącze audio x6
Bios
Producent
AMI UEFI
Wyposażenie
Załączone wyposażenie
Osłona I/O
Płyta z oprogramowaniem
Przewód SATA III x3
Q-connector 2w1

Opinie

(70)
(70)
4.5/5
(70)
96% osób poleca
ten produkt
5
73%
4
23%
3
1%
2
1%
1
1%
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobra płyta pod platformę AM3+, która wbrew oczekiwaniom "fanboyów" Intela w dalszym ciągu ma się nieźle... :-)
 • ZALETY:
 • + solidność, stabilność, zasilanie, rewelacyjny UEFI
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo fajna płyta, dobra sekcja zasilania, porty SATA3, FireWire na panelu tylnym. Musiałem sprzedać po przesiadce na procek intela.
 • ZALETY:
 • + sekcja zasilania, porty (czy to na pcb czy na tylnym panelu), UEFI Bios, AMD FX6300 kręcił się bez problemu na tej płycie...
 • WADY:
 • - W sumie nie zdążyłem zaobserwować, używąłem na tygodnie...
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Rewelacyjna płyta główna, doskonały stosunek cena/możliwości. Dla osób które mają zainstalowany system operacyjny na dysku podłączonym w trybie IDE - pamiętajcie, aby zmienić w biosie tryb pracy z AHCI (domyślny) na IDE (bez tego nie załaduje się Windows). Dla osób robiących "czystą instalację" - przy Win 7 potrzebne będą dodatkowe sterowniki aby dyski pracowały w trybie AHCI (wystarczy taki sterownik dorzucić np. do bootowalnego pendrive z instalką Windows, lub po prostu nagrać na innej płycie i gdy instalator o to poprosi wskazać miejsce z tym dodatkowym sterownikiem).
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Nie potrzeba zadnego sterownika.
formatujesz na ide dziala na ide
formatujesz na ahci dziala na ahci
poza tym kto uzywa jeszcze ustawien ide
Opinia potwierdzona zakupem
Brak zastrzeżeń, pełna satysfakcja.
 • ZALETY:
 • + szkoda się rozpisywać -> super produkt
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Jeszcze nie używam dlatego ciężko ocenić.
 • ZALETY:
 • + Wygląd
 • + Radiatory
 • + Sporo wejść usb
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobra płyta główna, rewelacyjny BIOS UEFI, mnogość ustawień i ułatwień. Brakuje mi tylko szczegółowych ustawień wentylatorów, bo w poprzedniej MoBo miałem 9 poziomów, a tu "tylko" 3. Jakość wykonania bardzo solidna, fajny wygląd, baaardzo dużo portów USB.
 • ZALETY:
 • + Jakość wykonania,
 • + UEFI,
 • + mnogość ustawień,
 • + baaaaardzo dużo portów USB,
 • + ASUS :)
 • WADY:
 • - Mostek północny dość gorący, ale wszystko działa stabilnie, więc chyba nie ma się czym przejmować...
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Dostawa w 24h.
Produkt zgodny z specyfikacją.
Na ocenę płyty jeszcze za wcześnie.
 • ZALETY:
 • + szybkość dostawy; cena?;
 • + Polecam ten sklep.
 • WADY:
 • - nie znam.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Solidność co do ceny
 • ZALETY:
 • + Dobry pod OC
 • + BIOS łatwy w użyciu. łatwe OC
 • +
 • + Wsparcie dla Windows 8.
 • + Fast Boot i Boot Setting umożliwia logowanie do systemu w 2 sekundy.
 • WADY:
 • - Brak wsparcia USB POWER.
 • - USB nie uzyskuje większej mocy z portów USB.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Bez zastrzeżeń
 • ZALETY:
 • + Ma wszystko co potrzebne
 • + bios
 • WADY:
 • - brak
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Wszystko działa jak powinno
 • ZALETY:
 • + Wszystko zgodne z opisem
 • WADY:
 • - Jak dotąd brak
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące

Pytania i odpowiedzi

(4)
Czy ta płyta obsługuje przy najnowszym BIOSie pamięci 2x8(2x4,4X4 lub 4x8) 2400MHz CL11 (CL10). Czy ktoś to testował?
Płyta główna nie obsługuję takiego taktowania.

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Jeżeli chcesz wysłać sprzęt do serwisu, skorzystaj ze strony http://asus-serwis.pl/
Usługi
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(70)
Pytania i odpowiedzi
(4)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Panasonic Folia do faksu KX-FP 207, 218, 258, 228, FC258 2 rolki (KX-FA52E), Cresyn C190E Ruby Dubby White, 4World Adapter FC/APC Small D-Type SM (08684), InLine przejściówka na Mini-B (31805F), Rystor Foliopis permanentny FF-6 0,6mm czarny (43K005A), Remax AA-5024, Buffalo TeraStation 5410DN, 8TB (TS5410DN0804-EU), Lindy DVI-I - D-Sub (VGA) 0.2m biały (41223), Centropen Marker CD (646060104), Lund Worki foliowe moletowane 20 x 30cm 50szt. (67887), Beniamin Zeszyt Minnie&Mickey kolorowe trzy linie A5, MicroBattery 10.8V 4.4Ah do HP (593572-001), Value Patchcabel - RJ45- 50 cm - SFTP, PiMF - CAT 6a - biały (21.99.1970), Lenovo Legion Y530-15ICH (81FV00X5PB) 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/ Windows 10 Home PL, Acer Aspire 3 (NX.GY9EP.022) 8 GB RAM/ 128 GB SSD/ Windows 10 Home PL, MSI GF63 8RD-095XPL 32 GB RAM/ 240 GB SSD/