
Płyta główna ASRock N61P-S
ocena produktu 5/5 gwiazdki
(1)
| Kod Producenta | N61P-S |
| Typ gniazda procesora | Socket - AM2+ |
| Obsługiwane procesory | AMD Phenom(TM) FX / Phenom / Athlon 64 FX / Athlon 64 X2 Dual-Core / Athlon X2 Dual-Core / Athlon 64 / Sempron |
| Producent Chipsetu | Nvidia |
| Model Chipsetu | NVIDIA(R) GeForce 6150SE / nForce 430 |
| Magistrala | FSB 1000 MHz (2.0 GT/s) MHz |
| Ilość gniazd pamięci DDR II | 2 szt. |
| Obsługiwane typy pamięci | DDR2 1066/800/667/533 |
| Dwukanałowa obsługa pamięci | Tak |
| Maks. pojemność pamięci | 8 GB |
| Gniazdo PCI-Express x16 | 1 szt. |
| Gniazdo PCI-Express x1 | 1 szt. |
| Gniazdo AGR / AGI | Nie |
| Gniazdo PCI | 2 szt. |
| Obsługa SLI | Nie |
| Obsługa CrossFire | Nie |
| Zintegrowana karta graficzna | Integrated NVIDIA(R) GeForce6-class, DX9.0 VGA, Pixel Shader 3.0, maksymalna wielkość pamięci współdzielonej 256MB |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | 5.1 CH Windows(R) Vista(TM) Premium Level HD Audio (ALC662 Audio Codec) |
| Zintegrowana karta sieciowa | Realtek PHY RTL8201EL-GR/RTL8201CL, 10/100 Ethernet |
| Złącza IDE ATA | 1 szt. |
| Złącza Serial ATA 2 | 4 szt. |
| Kontroler RAID ATA | Nie |
| Kontroler RAID SATA | RAID 0, RAID 1, RAID 0+1, RAID 5, JBOD |
| Interfejs FDD | 1 szt. |
| Gniazdo D-Sub | 1 szt. |
| Gniazdo PS/2 | 2 szt. |
| Gniazdo COM | 1 szt. |
| Gniazdo sieciowe RJ45 | 1 szt. |
| Złącza USB zewnętrzne | 4 szt. |
| Złącza USB wewnętrzne | 4 szt. |
| Gniazda audio analogowe | 3 szt. |
| Gniazda zasilania | 24 pin ATX, 4 pin 12V, CPU/Chassis FAN |
| Dodatkowe złącza wewnętrzne | 1 x LPT, CD in, Front panel audio |
| Standard | mikro ATX |
| Wymiary (wys x szer) | 244 x 178 mm |
| www | Link na stronę opisu technicznego |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

