
Płyn do czyszczenia kabin prysznicowych Frischer 0,5l
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Specyfikacja | |
| Producent | Frischer |
| Przeznaczenie | Kabina prysznicowa |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Typ produktu | Płyn do czyszczenia urządzeń |
| Pojemność | 0,5 l |
| Rodzaj opakowania | Butelka ze spryskiwaczem |
| Ilość | 1 szt. |
| Materiał opakowania | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 45mm |
| Długość | 272mm |
| Wysokość | 109mm |
Pliki do pobrania:
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00