
Plecak turystyczny damski Gregory Targhee 30 S/M, emerald teal
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Plecak turystyczny damski Gregory Targhee 30 S/M w kolorze emerald teal to znakomity wybór dla każdej entuzjastki aktywności na świeżym powietrzu. Jego ergonomiczny kształt oraz funkcjonalność sprawiają, że jest doskonałym towarzyszem podczas wędrówek, trekkingów i innych przygód w naturze.
Plecak Gregory Targhee 30 został stworzony z myślą o komforcie użytkowania. Dzięki regulowanym elementom, można go dostosować do indywidualnych potrzeb, co zapewnia wygodne noszenie nawet podczas długich wędrówek. System troków z klamrami umożliwia łatwe mocowanie dodatkowego sprzętu, takiego jak kask, co czyni go jeszcze bardziej funkcjonalnym.
Oferując pojemność 30 litrów, plecak Gregory Targhee 30 zapewnia wystarczająco dużo miejsca na wszystkie niezbędne akcesoria. Dzięki dostępowi zarówno od góry, jak i przez otwierane plecy, organizacja i dostęp do zawartości plecaka są niezwykle proste, co pozwala na szybkie i wygodne pakowanie.
Plecak został zaprojektowany z myślą o wentylacji, co zapewnia komfort nawet w cieplejsze dni. Dzięki odpowiedniemu rozkładowi ciężaru oraz regulowanym paskom, noszenie plecaka staje się przyjemnością, a nie obciążeniem.
Plecak Gregory Targhee 30 wykonany jest z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, co zwiększa jego trwałość i funkcjonalność w trudnych warunkach. Dzięki solidnej konstrukcji, plecak będzie służył przez wiele sezonów, niezależnie od tego, gdzie go zabierzesz.
Plecak Gregory Targhee 30 wyróżnia się nie tylko swoją funkcjonalnością, ale także przemyślanym designem. Dodatkowe kieszenie oraz system mocowania sprzętu sprawiają, że jest to produkt, który zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu