
Plecak Lenovo Legion Armored 16" Czarny (GB900)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Poliuretan jest wynikiem połączenia poliolu z izocyjanianem. W połączeniu z innymi składnikami, następuje reakcja chemiczna, której efektem jest poliuretan. Przy produkcji tworzywa, dość łatwo jest dostosować jego elastyczność, czy odporność na czynniki zewnętrzne. Właśnie dzięki temu poliuretan może być wykorzystywany do produkcji wielu rzeczy. Jednymi z wielu produktów, w których znajdziemy właśnie poliuretan, są plecaki.

Plecak, pomimo nazwy, nie zawsze będzie noszony na plecach. Dzięki rączce, plecak można powiesić na haku, np. w szkolnej ławce lub w przedziale pociągu. Pozwala ona również łatwiej przytrzymać plecak w ręce, jeżeli chcemy coś wyciągnąć “w biegu”. Plecak z rączką, staje się dużo bardziej komfortowy w użytkowaniu.

Plecak został wyposażony w jedną dużą komorę. Dzięki dużej pojemności, będziesz w stanie zapakować wszystkie swoje najpotrzebniejsze rzeczy do jednego plecaka, bez konieczności zabierania dodatkowego bagażu.

Plecak został wyposażony w specjalną, wewnętrzną kieszeń, która pomieści laptopa o przekątnej do 16 cali. Kieszeń ta pozwala na oddzielenie laptopa od pozostałych przedmiotów, znajdujących się w plecaku. Pozwala to na ochronę laptopa przed niechcianymi zarysowaniami lub obiciami.
16-calowy plecak gamingowy Lenovo Legion Armored GB900 nie jest przeznaczony do niańczenia – został stworzony, by nieść, chronić i stawiać czoła najgroźniejszym graczom na mapie. Zaprojektowany z dbałością o szczegóły i pancerną siłą, ten potwór z brutalną precyzją zabezpieczy Twoje stanowisko bojowe. Wytrzymałe przegrody, solidna ochrona i taktyczne schowki sprawią, że nigdy nie zostaniesz przyłapany na poślizgu.


| Waga produktu | 1,3 kg |
| Wysokość | 44,5 cm |
| Głębokość | 18,5 cm |
| Długość | 30,5 cm |
| Wyściełana przegroda na notebooka | Tak |
| Materiał zewnętrzny | PU |
| Pojemność (w litrach) | 20 |
| Pasuje do (dł. x gł. x wys.) | 36 cm x 2,4 cm x 29 cm |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwany system operacyjny | Niezależny od systemu operacyjnego |
| Marka | Lenovo |

Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

