
Plecak Lenovo Legion 16" Czarno-żółty (GB500)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Nylon jest to materiał syntetyczny, czyli taki który nie występuje naturalnie. Powstaje on z mieszanki chemicznej, która jest następnie używana do tworzenia włókien nylonowych. Jest to materiał o niezwykle dużej wytrzymałości na rozciąganie. Z początku był używany do produkcji szczoteczek do zębów lub pończoch. Obecnie jest on stosowany do produkcji różnych rodzajów tkanin oraz jako tworzywo sztuczne, jest używany w wielu gałęziach przemysłu.

Kieszenie boczne pozwalają na zaoszczędzenie miejsca w głównych komorach plecaka. Jak sama nazwa wskazuje, kieszenie te znajdują się na zewnątrz plecaka. Pozwalają one na przechowywanie drobnych rzeczy, takich jak smartfon, portfel, klucze, powerbank, kable, ładowarka i wiele innych.

Plecak został wyposażony w jedną dużą komorę. Dzięki dużej pojemności, będziesz w stanie zapakować wszystkie swoje najpotrzebniejsze rzeczy do jednego plecaka, bez konieczności zabierania dodatkowego bagażu.

Plecak został wyposażony w specjalną, wewnętrzną kieszeń, która pomieści laptopa o przekątnej do 16 cali. Kieszeń ta pozwala na oddzielenie laptopa od pozostałych przedmiotów, znajdujących się w plecaku. Pozwala to na ochronę laptopa przed niechcianymi zarysowaniami lub obiciami.
Zaprojektowany dla graczy, którzy nie lubią podróżować z lekkim bagażem, ten plecak to Twój trwały zapas. Wytrzymały, kompaktowy i rozszerzalny do 25 l, utrzymuje cały sprzęt w bezpiecznym miejscu i gotowy do użycia. Wodoodporne materiały i wzmocnione paski podróżne sprawiają, że nie zawiedzie, niezależnie od tego, jak trudna będzie Twoja misja.


| Rodzaj opakowania | Worek foliowy, zawieszka |
| Waga produktu | 1060 g |
| Wysokość | 480 mm |
| Głębokość | 130 mm |
| Długość | 340 mm |
| Wyściełana przegroda na notebooka | Tak |
| Materiał zewnętrzny | 50% nylonu, 45% poliestru, 5% poliuretanu |
| Pojemność (w litrach) | 25 |
| Kolor | Czarny, żółty |
| Obsługiwany system operacyjny | Niezależny od systemu operacyjnego |
| Marka | Lenovo |

Pliki do pobrania:
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

