
Pistolet do kleju SMART365 04-06PK100 100 W
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Oczekujesz od swojego urządzenia nieprzerwanej pracy, bez konieczności nieustannego wymieniania i ładowania akumulatorów? Pistolet do kleju zasilany sieciowo właśnie wyciąga Ci pomocną dłoń. Istotną zaletą jest znacznie większa moc urządzenia- wszystko za sprawą prądu ciągłego dostarczanego do urządzenia. Wybierz ten typ i pozwól korzystnie zasilonemu silnikowi, sprawniej i szybciej pracować.

Pistolet do kleju na gorąco SMART365 o mocy 100W to doskonałe narzędzie, które zapewnia szybkie nagrzewanie i gotowość do działania dzięki mocnemu urządzeniu grzejnemu. Przełącznik wyboru mocy umożliwia dostosowanie temperatury do konkretnego zastosowania, co sprawia, że jest idealny zarówno do precyzyjnych, jak i większych projektów. Składany uchwyt umożliwia wygodne odstawienie pistoletu w trakcie przerw, a wbudowana lampka sygnalizuje gotowość do pracy. Długi skok spustu zapewnia wygodne nakładanie kleju, a mosiężna dysza ułatwia czyszczenie i podnosi wytrzymałość urządzenia. Pistolet jest kompatybilny z wkładami kleju o średnicy 11 mm.

Pliki do pobrania:
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00