Pilarka tarczowa Ryobi RTS1800S-G 1800 W 254 mm
ID produktu: 5827632
Rabat zostanie naliczony po dodaniu do koszyka produktu Pilarka tarczowa Ryobi RTS1800S-G 1800 W 254 mm
 Bosch Tarcza pilarska Expert for Construct Wood 160 x 20mm 24z (2.608.644.136)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
 Bosch Tarcza pilarska Expert for Wood 160x20mm Z24 Bosch
ocena produktu 0/5 gwiazdki
 Bosch Tarcza pilarska Expert for wood 160 x 20mm 48 zębów (2.608.644.015)
Kupiła 1 osoba
 Bosch piła tarczowa Laminated Panel Expert 160x20mm 48-zębów (2608644127)
 Bosch Tarcza pilarska Expert for Wood 190 x 30mm 48z (2608644049)
 Bosch Tarcza pilarska Expert for Construct Wood 190 x 30mm 24z (2608644139)
 Bosch Tarcza pilarska Expert for Laminated Panel 165 x 20 x 2,6 mm, 48Z - 2608644128
Kupiła 1 osoba
 Bosch Tarcza pilarska Expert for Aluminium 190x30mm 56z - 2608644102
 Bosch Tarcza pilarska Expert for Aluminium 160x20mm 52z - 2608644094
 Bosch Piła Tarczowa Laminated Panel Expert 190X30MM 60-zębów
 Bosch Tarcza pilarska expert do aluminium 235 mm (2608644107)
"Czarny koń" wsród pilarek - pilarka stołowa
Bez ograniczeń - zasilanie elektryczne
Ryobi RTS1800-G
  • Silnik o mocy 1800 W
  • Stół odlany z aluminium gwarantuje doskonałe podparcie i dokładne cięcie
  • Uchwyt o podwójnej funkcji do szybkiej i łatwej regulacji wysokości i skosu cięcia
  • Zabezpieczenie przeciążeniowe zapewnia dużą trwałość i dodatkowe bezpieczeństwo
  • Wyposażenie standardowe tarcza tnąca z 48 zębami TCT
Wyróżnione przez eksperta
  • Akumulator w zestawie Nie dotyczy
  • Prędkość obrotowa 4500 obr./min
  • Rodzaj Stołowe
  • Waga 17.8 kg
  • Zasilanie 230 V
Produkt
MarkaRyobi
Kod producentaRTS1800S-G
EAN4892210128935
Dane podstawowe
ModelRTS1800S-G
Rodzaj
Zasilanie
Dane techniczne
Moc1800 W
Średnica tarczy254 mm
30 mm
Prędkość obrotowa4500 obr./min
Głębokość cięcia przy 45º80 mm
Głębokość cięcia przy 90º55 mm
Waga17.8 kg
Funkcje
Regulacja obrotówNie
Nie
Regulacja głębokości cięciaTak
Wyposażenie
Pojemność akumulatoraNie dotyczy
Ładowarka w zestawieNie dotyczy
Tarcza tnąca w zestawieTak
Walizka w zestawieNie
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja producenta
Zaznacz dodatkowe opcje
Zaznaczone opcje zostaną dodane do koszyka wraz z produktem
Dodatkowa gwarancja i ubezpieczenie
Raty dla biznesu
Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!
  • KoszykNa cały asortyment sklepu wraz z usługami.
  • ZegarUmowę zatwierdzasz online, a cały proces od A do Z to tylko kilka minut.
  • KomputerJesteś właścicielem sprzętu od chwili zakupu, a faktura jest wystawiana na Twoją firmę.
  • ClickWprowadzasz w koszty firmy jak przy zakupie za gotówkę.
  • OfertaOferta dopasowana do każdego rodzaju firmy, niezależnie od formy prawnej!
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
Outlet
Market
Specjalista Morele |16:33
Cześć!
Pilarka tarczowa Ryobi RTS1800S-G 1800 W 254 mm możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.