
Piła łańcuchowa Pezal 3.2 KM 50 cm
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Wybierz piłę spalinową i ciesz się z szybkiej i wydajnej pracy urządzenia. Przewagą pił spalinowych jest przede wszystkim dużo większa moc w stosunku do urządzeń elektrycznych, dlatego też urządzenia te stosowane są przeważnie do realizacji szczególnie ciężkich prac. Dzięki solidnej budowie, pilarka jest niezwykle wytrzymała – niestraszne jej przeciążenia i uszkodzenia mechaniczne. Kolejną zaletą piły spalinowej jest fakt, że możemy używać jej w każdym miejscu, bez ograniczeń związanych z długością kabla. Ze względu na swoją mobilność, jest to idealny wybór na wyprawy do lasu.

Pilarka spalinowa łańcuchowa 50cm 2,1kW PPL32-500
Dane techniczne:
| Moc maksymalna | 2.3kW (3.2Hp) |
| Moc znamionowa | 2.1kW (2.9Hp) |
| Typ silnika | 2-suwowy |
| Pojemność skokowa | 58 cm3 |
| Prowadnica | Oregon |
| Długość prowadnicy | 500mm |
| Łancuch | Oregon |
| Rozmiar łańcucha (podziałka/grubość) | 3/8" | 1.5mm |
| Prędkość biegu jałowego | 3000rpm |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0.55L |
| Pojemność zbiornika oleju | 0.26L |
| Waga | 7kg |
| Rozmiar opakowania | 505x255x290mm |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu