Piła łańcuchowa Elem LAWN MOWER W BATTERY 20V U20LM01-0U220
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Ergonomiczny teleskopowy uchwyt zapewnia komfort podczas koszenia, a możliwość regulacji wysokości cięcia w zakresie od 25 mm do 75 mm sprawia, że praca z kosiarką jest wygodna i dostosowana do indywidualnych preferencji użytkownika.