
Piekarnik Philips HEN 384751
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | 59,5 x 59,5 x 54,8 cm |
| Klasa energetyczna | A |
| Napięcie zasilania | 400 V |
| Moc przyłączeniowa | 11,6 kW |
| Pojemność | 65 litrów |
| Drzwi | szuflada |
| Programator pracy piekarnika | elektroniczny |
| Liczba funkcji piekarnika | 12 |
| Grill (opiekacz) | tak |
| Termoobieg | tak |
| Rożen | nie |
| Termosonda | nie |
| Wentylator | tak |
| Typ prowadnic w piekarniku | nie dotyczy |
| Program samooczyszczania piekarnika | nie |
| Emalia katalityczna w piekarniku | nie |
| Opuszczana grzałka grilla (opiekacza) | nie |
| Funkcje dodatkowe | 26 programów automatycznego pieczenia, automatyczne programowanie, automatyczne szybkie nagrzewanie, filtr katalityczny, funkcja "pizza", funkcja "rozmrażanie", książka kucharska z przepisami i poradami, podwójne oświetlenie z możliwością odłączenia, wyświetlacz elektroniczny tekstowy |
| Kolor frontu | srebrny |
| Wyposażenie | 1 forma do pizzy, 1 ruszt, 2 blachy do pieczenia, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
Pliki do pobrania:
Philips Polska Skontaktuj się z przedstawicielami Działu Obsługi Klienta i uzyskaj odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące Twojego produktu. Wybierz kategorię produktu i sposób kontaktu.
Philips Polska Skontaktuj się z przedstawicielami Działu Obsługi Klienta i uzyskaj odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące Twojego produktu. Wybierz kategorię produktu i sposób kontaktu.
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00