
Piekarnik Ardo HA 040
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Dane podstawowe | |
| Rodzaj urządzenia | elektryczne |
| Szerokość | 59,5 cm |
| Wysokość | 59,5 cm |
| Głębokość | 56,2 cm |
| Klasa energetyczna | A |
| Zużycie energii (funkcja grzewcza) z konwekcją naturalną | brak danych |
| Zużycie energii (funkcja grzewcza) z termoobiegiem | brak danych |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc przyłączeniowa | brak danych |
| Liczba funkcji piekarnika | 4 |
| Grill (opiekacz) | tak |
| Termoobieg | tak |
| Rożen | nie |
| Wentylator | tak |
| Wykonanie piekarnika | szkło i stal nierdzewna |
| Kolor frontu | srebrny |
| Sterowanie | mechaniczne - pokrętła na froncie piekarnika |
| Sterowanie płytą grzewczą | nie |
| Modele współpracujących płyt grzewczych | nie dotyczy |
| Funkcje dodatkowe | brak |
| Drzwi | otwierane uchylnie |
| Liczba komór piekarnika | 1 |
| Pojemność | 53 litry |
| Funkcje ułatwiające obsługę | |
| Minutnik | mechaniczny |
| Programator pracy piekarnika | brak |
| Typ prowadnic w piekarniku | wytłaczane |
| Oświetlenie | tak |
| Emalia katalityczna w piekarniku | nie |
| Program samooczyszczania piekarnika | nie |
| Opuszczana grzałka grilla (opiekacza) | nie |
| Termosonda | nie |
| Bezpieczeństwo użytkowania | |
| Bezpieczeństwo użytkowania | chłodzenie obudowy piekarnika |
| Wyposażenie | |
| 1 blacha do pieczenia 1 półka siatkowa do piekarnika instrukcja obsługi w języku polskim karta gwarancyjna | |
| Gwarancja | |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu