
Piec gazowy Vaillant VC 25CS/1-5 25 kW (10043622)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
W skład zestawu wchodzi:

| VC 25CS/1-5 | |
|---|---|
| Rodzaj | Jednofunkcyjny |
| Moc nominalna c.o. przy 50/30°C [kW] | 2,8 - 26,4 |
| Moc maksymalna c.w.u. [kW] | 27,5 |
| Klasa energetyczna c.o. (A+++ do D) | A |
| Klasa energetyczna c.o. w połączeniu z regulatorem klasy VI np. sensoCOMFORT (A+++ do D) | A+ |
| Klasa energetyczna c.w.u. (A+ do F) | - |
| Wydatek ciepłej wody (przy ΔT=30°C) | - |
| Zasilanie [V/Hz] | 230 / 50 |
| Pobór mocy w stanie czuwania [W] | |
| Maks. pobór mocy elektrycznej [W] | 90 |
| Stopień ochrony elektrycznej | IPX4D |
| Przyłacze systemu spalinowo-powietrznego [mm] | 60/100 |
| Wymiary (wys. / szer. / gł.) [mm] | 720 / 440 / 348 |
| Waga [kg] | 38,5 |

| VIH R 120/6 B | VIH R 120/6 B |
|---|---|
| Dane techniczne | |
| Pojemność znamionowa | 117 l |
| Zużycie energii w stanie gotowości | 0,96 kWh/24h |
| Wydatek trwały cwu dla danej mocy (temp. poboru 45°C) | 21,4 kW (527 l/h) |
| Początkowa wydajność cwu (temp. zasobnika 50°C) | 137 l/10 min |
| Czas nagrzewania od 10°C do 50°C | 15,8 min |
| Ciężar pustego urządzenia | 68 kg |
| Wysokość | 853 mm |
| Średnica | 590 mm |
| Klasa energetyczna na cele cwu | B |

Główne cechy nowych regulatorów VRC 720 sensoCOMFORT:
Pogodowy regulator systemowy i hybrydowy w wersji przewodowej
Interfejs dostosowany wyglądem do interfejsu kotłów EcoTEC plus
Duży monochromatyczny wyświetlacz z elementami dotykowymi
Ta sama koncepcja obsługi dla regulatora co dla kotła EcoTEC plus
Asystent Uruchomienia ułatwiający konfigurację systemu grzewczego
Asystent Personalizacji dla łatwego ustawiania programów czasowych
Monitoring energii
Optymalizator energii zwiększający zużycie energii własnej z systemu fotowoltaicznego
Możliwość rozbudowy o sterowanie internetowe przy pomocy Smartfona po zastosowaniu modułu internetowego sensoNET VR 921

*Użyte sformułowanie jest elementem nazwy własnej lub opisem funkcjonalności. Nie stanowi oświadczenia o pozytywnym wpływie na środowisko.