
Piec gazowy Termet Ecocondens Silver 20 kW (WKD4391000000)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Kocioł dwufunkcyjny to połącznie kotła ogrzewającego dom i przepływowego podgrzewacza wody. Kocioł ogrzewa wodę dopiero w momencie jej faktycznego poboru, nie magazynuje ciepłej wody, dzięki temu nie potrzebuje zewnętrznego zasobnika i zajmuje o wiele mniej miejsca. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się z jednym/dwoma punktami poboru wody.
Przy zastosowaniu kotła z zamkniętą komorą spalania, powietrze pobierane jest z zewnątrz budynku. Takie rozwiązanie wymaga odpowiedniego systemu doprowadzającego powietrze do kotła oraz odprowadzającego spaliny. Dużą zaletą jest fakt, że przy takiej opcji możemy zrezygnować z wentylacji nawiewnej powietrza do kotłowni.
Charakterystyka:
Gazowy kocioł kondensacyjny EcoCondens Silver, to jednen z najnowocześniejszych urządzeń na rynku europejskim wykorzystujących efekt kondensacji do celów grzewczych. Kocioł ten jest niezwykle przyjazny w obsłudze - poprzez nieskomplikowany panel sterowania oraz w serwisowaniu - dzięki zwartej konstrukcji Atrakcyjny wygląd oraz kompaktowe wymiary umożliwiają zastosowanie produktów EcoCondens Silver do każdej aranżacji w kuchni (swobodnie mieści się w ciągu szafek kuchennych) i innych pomieszczeniach użytkowych. Szeroki zakres modulacji sprawia, że kocioł EcoCondens Silver idealnie sprawdza się również do ogrzewania małych powierzchni oraz obiektów o niskim zapotrzebowaniu na ciepło.
| Moc cieplna (przy temp. 80/60°C) | 2,7 - 20,0 kW |
| Moc cieplna (przy temp. 50/30°C) | 3,0 - 22,0 kW |
| Obciążenie cieplne | 2,8 - 20,4 kW |
| Sezonowa efektywność energetyczna ogrzewania pomieszczeń ηs | 95 % |
| Sprawność użyteczna kotła przy nominalnym obciążeniu i średniej temp. wody kotłowej 70°C | 97,6 % |
| Sprawność użyteczna kotła dla częściowego obciążenia kotła i temp. wody powrotnej 30°C | 107,9 % |
| Klasa sezonowej efektywności energetycznej ogrzewania pomieszczeń | A |
| Wytworzone ciepło użytkowe przy znamionowej mocy cieplnej P4 (dla kotłów modulowanych średnia arytmetyczna max i min) | 20,0 kW |
| Wytworzone ciepło użytkowe przy 30% mocy znamionowej P1 (dla kotłów modulowanych 30% średniej arytmetycznej) | 6,6 kW |
| Sprawność użytkowa η4 | 88,6 % |
| Sprawność użytkowa η1 | 100 % |
| Maksymalne ciśnienie wody | 3 bar |
| Maksymalna temperatura pracy c.o. | 95 °C |
| Temperatura nastawiana standardowa | 40-80 °C |
| Temperatura nastawiana zredukowana | 25-55 °C |
| Wysokość podnoszenia pompy przy przepływie 0 | 0,6 bar |
| Zakres regulacji temperatury wody | 30-60 °C |
| Poziom mocy akustycznej LWA | 48 dB |
| Poziom emisji dwutlenku azotu | 21 mg/kWh |
| Klasa emisji dwutlenku azotu (NOx) | 6 |
| Pojemność naczynia wzbiorczego | 6 dm³ |
| Pobór mocy w trybie czuwania PSB | 0,002 kW |
| Zużycie energii elektrycznej przy pełnym obciążeniu elmax | 0,060 kW |
| Zużycie energii elektrycznej przy częściowym obciążeniu elmin | 0,065 kW |
| Rodzaj i napięcie prądu elektrycznego | ~230±10%/50Hz V |
| Stopień ochrony | IPX4D |
| Przyłącze wody grzewczej i gazu | G3/4 cale |
| Wymiary gabarytowe (wys. x szer. x gł.) | 785 x 400 x 334 mm |
| Masa kotła | 32 kg |
| Materiał wymiennika | stal INOX |
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00