
Petoneer Inteligentny dozownik karmy Petoneer Nutri Mini
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Specyfikacja | |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot, Pies |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Kot, Pies |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Tworzywo Sztuczne |
| Pojemność | 2,6 l |
| Diody LED | Tak |
| Wysokość produktu | 310 mm |
| Szerokość produktu | 191 mm |
| Waga produktu | 1,55 kg |
| Długość produktu | 19 cm |
| Akcesoria w zestawie | Podajnik, miska, osuszacz, przewód USB-C |
| Technologia łączności | Bezprzewodowy |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Zasilanie | DC 5V 1A |
| Rodzaj baterii | LR14 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Liczba baterii | 4 |
| Szerokość | 225mm |
| Długość | 215mm |
| Wysokość | 350mm |
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00