Perfect Skórzany pasek do zegarka 18 mm Perfect P18.010.07 XXL
ID produktu: 4980595
materiał paskaSKÓRA NATURALNA
szerokość paska / mocowania (A)
18 mm
szerokość paska przy klamerce (B)
16 mm
długość części z klamerką (C)
8,3 cm
długość części z dziurkami (D)
12,4 cm
minimalna długość po zapięciu (L min)
15,5 cm
maksymalna długość po zapięciu (L max)
19 cm
kolor paskaBIAŁY
przeszyciew kolorze paska
klamerka
metalowa, kolor srebrny
grubość paska
2,8 mm
Wraz z paskiem otrzymasz:
  • dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT
  • komplet teleskopów
Producent
Nazwa producenta STALCO sp. z o.o. s.k.a.
Adres Ofiar Katynia 1, 32-050 Skawina, PL
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaPerfect
Kod producenta6317-uniw
Informacje podstawowe
KolorBiały
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
Outlet
Market
Specjalista Morele |07:59
Cześć!
Perfect Skórzany pasek do zegarka 18 mm Perfect P18.010.07 XXL możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.