
Penhaligon´s PENHALIGON'S Portriat The Blazing Mister Sam EDP spray 75ml
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
The Blazing Mister Sam to odważny i pewny siebie zapach dla mężczyzn o korzennym, drzewnym, pikantnym aromacie. Jest zaskakująco wszechstronny i świetnie sprawdzi się na każdą okazję, od wieczornego wyjścia po spotkanie biznesowe.
Produkt przechowywać z dala od ognia i źródeł ciepła. Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. Unikać kontaktu z oczami.
ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, COUMARIN, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRONELLOL, EUGENOL, BENZYL SALICYLATE, CINNAMAL, CITRAL, GERANIOL, CI 60730 (EXT. VIOLET 2), CI 19140 (YELLOW 5), CI 42090 (BLUE 1), CI 14700 (RED 4), CI 17200 (RED 33)
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00