
Patisse pierścień do przycinania 7 cm stal nierdzewna srebrna
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Patisse pierścień przycinający Dzięki pierścieniowi PatisseGarnisher Ring można z łatwością przyrządzać piękne dania! Można go używać do pieczenia potraw w piekarniku, wystarczy dobrze nasmarować pierścień dekoracyjny. Może być również stosowany jako wycinek ciastek i ciastek makaronowych. Nadaje się również do gotowania na parze, umieścić pierścień na patelni z warstwą wody, na której znajduje się talerz z naczyniem do gotowania na parze. Jest on wykonany ze stali nierdzewnej, a jego średnica wynosi 7 cm. Specyfikacje: Płeć: jednopłciowa Kolor: srebrny Wymiary: 7 x 3,5 cm Materiał: stal nierdzewna Zmywarka do naczyń: tak
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00