
Panele poliwęglanowe do szklarni 24 szt. 61x122 cm dachowe zielone
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Panele poliwęglanowe do szklarni 24 szt. 61x122 cm dachowe Polski Dystrubutor FV 23% Szybka wysyłka Zapewniamy obsługę posprzedażową. Realizujemy zamówienia dla jednostek budżetowych.
Zamów już dziś i zapewnij roślinom oraz przestrzeni pełne doświetlenie i ochronę przez cały rok!
Wysoka wytrzymałość wykonania i odporność na wodę morską zapewniają długotrwałe użytkowanie w wymagających warunkach żeglugi i transportu morskiego.
Najważniejsze części obejmują ramę sterującą silnika, pręty montażowe do rur dachówkowych, nakrętki odpowietrzające oraz obudowę ze stopu aluminium zapewniającą trwałość i lekkość konstrukcji.
Odporność na zużycie i korozję dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości oraz konstrukcji z aluminium i stali nierdzewnej.
Wykonanie ze stopu aluminium oraz precyzyjny uchwyt z regulowanym skokiem umożliwiają dostosowanie do różnych zastosowań i układów napędowych.
Idealny do zastosowań w łodziach i jachtach, a także w pojazdach wodnych wymagających precyzyjnego prowadzenia i stabilnego układu sterowania.
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu